Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik vakcinával oltassam magam?

Melyik vakcinával oltassam magam?

Figyelt kérdés
Leszögezem, nem félek a vírustól, az influenzával sokkal borzalmasabban éreztem magam, amióta ez a Covid van, még csak egy orrdugulásom se volt, szóval eléggé fel van fújva, én úgy gondolom, saját vélemény. Szóval nem oltatnám magam, de a családi béke miatt egye fene, oltatom magam. Melyikkel oltassam magam? Sinopharm mondjuk?
2021. dec. 5. 22:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
57%

egyiket sem!

inkabb koltozz kulfoldre en is azt tettem!

nem gyanus hogy nem vallalnak felelosseget erte? nem gyanus hogy azok akiknek a legjobban kellene (orvosok, buszsoforok, piacon arulok vagy akarki aki minden nap kimegy a munkahelye miatt stb stb stb) nem kaptak meg eloszor az oltast???? hanem mindenki mas kb????

EZ EGY CSAPDA! ne essetek bele

2021. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
12. Én is ezt látom. Sajnos üzlet az egész. Épül a vakcina gyár is. Ezzel szemben nem tudok mit tenni, ha levegőt se vehetek, kénytelen leszek "oltakozni", jaj, de utálom ezt a szót. Csak az érdekes, hogy miért nem a kormány mondja ki, hogy jó, akkor most kötelező lesz mindenkinek, miért ruházza át a döntést a munkaadókra pl, ha annyira megbízhatóak, akkor ez lenne a logikus eljárás.
2021. dec. 5. 23:03
 13/21 anonim ***** válasza:
48%
Mikor elkaptam a vírust elfogyott a levegő,meghaltam, aztán rájöttem péntek van és holnap hétvége, úgyhogy elmúlt.
2021. dec. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
40%

Nem is vádolt senki oltásellenességgel, csak megemlítettük, hogy ők hogy gondolkodnak.


És az oltást nem erőltetik egyáltalán, sajnos nem kötelező,Mo-n túl sok a buta ember, nem lenne jó vége ha kötelezővé tennék. Szimplán próbálják észheztéríteni az embereket, hogy ez az 1 megoldás van.


Ha te elmész oltatni, az ugyanúgy a te döntésed, mint az, hogy kiműtteted a bölcsességfogad.

2021. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
69%

11 külföldön is oltatnak 😂


"hogy miért nem a kormány mondja ki, hogy jó, akkor most kötelező lesz mindenkinek"


Választás előtt nem merik. Az ellenzék belengette, hogy ha ők nyernek kötelező lesz, de egy ideje már ők is inkább hallgatnak róla.


"Sajnos üzlet az egész."


Lehetne, ha kellene fizetnünk érte, meg az állam nem külföldről venné. Így haszna csak a gyártónak van az Orbánnak meg ebben mi a pláne, hogy ki kell fizetni egy rakat pénzt, a népnek meg jár ingyen, még annak is akinek nincs tb-je?

2021. dec. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Képletesen értettem a levegő vételt. :D De lassan már tényleg ott tartunk.
2021. dec. 5. 23:09
 17/21 A kérdező kommentje:
"Így haszna csak a gyártónak van." Na, hát pont ez az. Ezért üzlet. :)
2021. dec. 5. 23:11
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

"Így haszna csak a gyártónak van"


Meg a nem kevés befektetőnek akiket nem hoznak feltétlen nyilvánosságra.

2021. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Azért a világ kb összes politikusa és orvosa csak nem befektető...
2021. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

A vezető politikusok valószínűleg mind azok, azoknak az "orvosoknak" akiket meg a TV-ben látsz a vezető politikusok intézik a fizut ami sejthetőleg nem 6-vagy 7 számjegyű, inkább 8.


Az alacsonyabban levő dokik meg vagy tényleg bekajálják a műsort pont úgy mindenki, vagy nem mernek felszólalni, vagy csak letojják és beállnak a sorba.


Persze a legtöbb vezetőnek nincsen semmije hivatalosan, gyakorlatilag meg milliárdos...

2021. dec. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!