Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Biciklizéssel és ilyen étrendd...

Biciklizéssel és ilyen étrenddel lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Végzős vagyok és az a helyzet feljött rám 8 kiló a sok stressz miatt. Viszont mindenképpen leszeretném adni( hozzáteszem 2 éve fogytam 20 kilót rendes taplalkozassal csak ekkor nem sportoltam még hozzá). Most már 2 és fél hete mindennap , hétvégén van hogy napi 2 -szer szobabicklizek , de eddig nem nagyon figyeltem az étkezésemre, mert azt hittem elég ha mozgok. Viszont rájöttem,hogy így semmit se fogok fogyni így az lenne a tervem hogy 1300-1400 kcal-ás étrendet szeretnék folytatni,mindvégig egészséges kajálással.

2021. dec. 7. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
A mozgás és a diéta együtt hozzák meg az eredményt. Nekem az jött be, hogy sokszor ettem keveset, kenyér helyett abonettet, és napi 40-50 perc intenzív testedzés.
2021. dec. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Igen a biciklizés nagyon jó, a diétával együtt.
2021. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 koliv válasza:

A biciklizéssel + egy ésszerű diétával mindenképp fogyni fogsz. A fogyás beindulása akár több hetet is igénybe vehet.

Az akár napi 2x szobabicikli is jó lehet, a tevékenység időtartama és intenzitása döntően befolyásoló tényező.

2021. dec. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!