Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék 104 kg-ről...

Fogyni szeretnék 104 kg-ről kb 75-re egyenlőre. A lehetőségeim között vannak 15 perces YouTube edzések, taposogep amit csinálok is napi 15 percet és biciklizés+ regenor ez mellé. Hogyan osztanátok be ezeket a sportokat hogy legyen is értelme?

Figyelt kérdés

2021. febr. 15. 01:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Első lépésként felejtsd el a regenort.

Második lépésként fogadd el, hogy ez kb 2ev lesz, ha egészségesen és szép bőrrel akarsz lefogyni, onkinzas nélkül.

Harmadik: lépj be facebookon 160g ch-s csoportokba, és azt az étrendet formáld magadra.

Negyedik: felejtsd el a ketogen, 60g ch-s dietakat, mert hosszú távon IR-t és egyéb betegségeket okozhatnak (és ha ilyen nagy sulybol kezdi valaki, akkor nagyobb eséllyel okoz is).

Ötödik: a kaja kb 80% a fogyás téren, a sport pedig 20%. Tehát a kaja a legfontosabb, de a sport is kell, hogy mondjuk fel tudj sétálni a 3.ra liheges nélkül, feszes legyen a bőröd stb.

3x60 perc sport bőven elég egy héten, de azokba a 60percekbe rakd bele magad.

2021. febr. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és lényegében mindegy az elején, hogy mit sportolsz, csak csináld. A bicikli és a taposogep egyébként jó. Úgy tudod pulzusmérő és minden nélkül a pulzusodat zsírégető tartományban tartani nagyjából, hogy edzés közben meg tudsz beszélni, de már nehezedre esik. Legalábbis nekünk így tanították, de nekem mindig volt pulzusmerom így nem alkalmaztam ezt a módszert.
2021. febr. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
29 kg leadásáról beszélünk, ez teljesen egészséges és bőrkímélő módon is megvan év végéig, ne bohóckodjunk már ilyen 2 évekkel.... 2 év alatt 70-80 kgokat adnak le.
2021. febr. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Igen, és akik 2 év alatt 70-80kg-t leadnak, azok mehetnek is muttetni magukat. Bár ők amúgy is.


Egyébként abban igazad van, hogy le lehet fogyni, ha olyan akaratod van, hogy nem szakad meg a diéta az egy év alatt. De tudjuk, hogy a legtöbb embernek eljön egy pont, ami akár 2-3honapig is tarthat.


Továbbá ha heti 0,5-1kg fogyás az egészséges és reális, akkor 29-58 hét kell ahhoz, hogy lefogyjon.


Ha valaki ad maganak két évet (ami soknak tűnik, de hamar eltelik igazából), akkor egy életre szóló életmódot tud kialakítani, és nem stresszeli ezen túl magát, nem a diéta körül forog minden gondolata, megtanul helyesen enni, beepul a sport az életébe.


Illetve azt sem tudjuk, hogy nőről, férfiról, milyen testalkatrol van szó.

2021. febr. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

És 58 hét mióta 2 év? Részben egyetértek veled, de legyen szó bármilyen alkatról, férfiról, nőről, egy egészséges ember még kisebb kilengésekkel (ami kell is egy diétában, főleg plató esetén) is meg tudja csinálni max 12 hónap alatt, de még az is sok. Életmódot kialakítani pedig nem évek kellenek, hanem pont az a kb 1 év, ami ahhoz kell, hogy leadja a felesleget.


No offense, mert van azért dolog, amiben igazad van, de ezen az oldalon rendszeresen durván felullovik a fogyáshoz szükséges időt. Így is nehéz, ezzel nagyon el lehet venni a kedvét annak, aki próbálkozna. Heti 0,5-1 kgval kell számolni, te az eredeti hszedben kb heti 0,2 kg fogyással számoltál, ami kb a súlyos hormon- és anyagcsere betegek fogyási tempója.

2021. febr. 15. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem találkoztam még sok olyan 100kg+os emberrel, akinek már ne lenne valamilyen hormonális/anyagcsere problémája. Ami önmagában a tulsulybol adódik 😊


De egyébként én is egyetértek veled sok mindenben. Azt nem tudom, hogy ezen az oldalon mennyire lövik fel a fogyáshoz szükséges időt (nagyon ritkán olvasgatok itt). Csupán a munkám azon részéből meritkeztem, amikor sportolókkal/sportolni vágyókkal dolgozom.

És ebben a 2evben az is benne van, amikor az ember elkezd magának tetszeni, és utána belesz*rik a diétába, mert wow elértem a szükséges célt, most már ehetek újra. Aztán koppan, hogy oh wait,nem is.

Aztán itt valaki vagy megalljt parancsol, vagy visszaszedi a f"szba az egészet...


De mindenesetre senkinek nem akartam a kedvét szegni.

2021. febr. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem a sportot csináld úgy, hogy számodra élvezetes legyen (legalábbis ne érezd tehernek), mert különben hamar fel lehet adni.


Az a 29 kiló nem olyan nagyon sok, ha betartod Regenor kúra szabályait 100%-ban és profi kúravezetőd van, akkor 8-12 hónap alatt is simán összejöhet. Anélkül, hogy bármi negatív hatása lenne (pl az IR, amit fentebb írtak. Épp ellenkezőleg). A bőröd sem fog lógni.

Legalábbis a tapasztalatok ezt mutatják a csapatunkban is. Pl. a feleségem 22 kilót fogyott 4 hónap alatt.

2021. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Regenor nem jó?
2021. febr. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
Én nem használnék fogyókúrás szereket. Próbálj meg kevesebbet enni valamint olyan edzéseket csinálj ahol leizzadsz kipirulsz. Reggel és este próbálj meg keveset enni délbe normálisan.
2021. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Napi egy óra aktivitás ajánlott minden embernek, főleg annak, aki fogyni vágyik. Szóval emelj azokon a számokon mindenféleképp. Edzeni érdemes a magasabb szénhidrát tartalmú fogások előtt. Az étkezéshez meg annyi, hogy kalória számolás. Az elején biztos elhagynám a helyedben a cukrokat, az agyondolgozott szénhidrátokat, hasonlók. Gondolom alacsonyabb vagy. Az elején viszont gyorsan meg fog indulni a súlyvesztés, főleg amint ráállsz egy jó étrendre. A mozgást pedig be kell tartani.
2021. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!