Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Biciklizéssel és egészségesebb...

Biciklizéssel és egészségesebb étkezéssel lehet fogyni, vagy csak formálódni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 170cm és 69kg vagyok. Szeptemberig szeretnék 8-10 kg-t leadni.

Borrrrzassssztó lusta vagyok, de nemrég kaptam egy új biciklit, és eldöntöttem, hogy cangázok kb. minden másnap 1 órát.

Nyilván emellett odafigyelek arra is, hogy mit eszek (nincs kenyér, tészta, péksüti, nasi, üdítő, alkohol stb.), de ha 2 naponta biciklizek, akkor sikerülhet lefogyni?

Semmi más sportra, vagy mozgásformára nem tudom rávenni magam, 10x nekikezdtem mindenféle youtube-os edzős videónak, de a lelkesedésem 1 napig tart... 😅 biciklizni pedig szeretek :)

Esetleges tippek? :)


2020. jún. 27. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajrá! Bringázni jó!
2020. jún. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen jó, ha mellette az étkezésed rendben van. De ehhez nem feltétlen elég bizonyos ételeket kizárni, a mennyiség is számít.


De majd kitapasztalod. A lényeg most az, hogy váljon szokássa a biciklizés.

2020. jún. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én fél év alatt 8%ot dobtam le csak bringával és nem figyeltem oda a kajára. Ha oda is figyelsz, hatékony lehet.


A bringa elsősorban állóképességet és keringést javít, a fogyáshoz egy 60%os pulzus szám lenne jó, a bringa ezt gyakran túllépi. De lehet vele intervallozni, amiről azt mesélik, hogy extra zsírégető.


GCN csatornán vannak kifejezetten zsírégető szoba bringa edzések is. [link]

2020. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!! 😊

Szerencsére nem szobabiciklit kaptam, úgyhogy a szabadban tekerek!

2020. jún. 28. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!