Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elso Pfizer oltás után jelentk...

Elso Pfizer oltás után jelentkezett láz?

Figyelt kérdés

2021. dec. 9. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
első után semmi tünetem nem volt, a második pfizer volt az aranylöket, 2 hét táppénzre küldött.
2021. dec. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt szeretném tudni,hogy aki első után lázas volt,hogy érezte magát a második után?
2021. dec. 9. 12:19
 3/8 anonim válasza:
# Bíztató hír... Én nem rég vettem fel az elsőt.
2021. dec. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
második sokkal rosszabb volt, szívritmuszavart okozott 2 hónapig.
2021. dec. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
#4 Valakit paldóhoz vág, valakit kevésbé, és valakit egyáltalán. Ember függő.
2021. dec. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem volt lázam egyik után se.

1. után karfájdalom, kis nehézlégzés egy estén át (délelőtt kaptam), másnap enyhe álmosság, 11 nappal később nyirokcsomó fájdalom.

2. után semmi, csak a karfájdalom.

3. most dec. 11-én: karfájdalom, volt, hogy picit a vállamnál szúrt, most felkar váll környékén és időnként itt-ott picit pl bal térd, bal külső talpél (bal karba kaptam). Nem akarok semmit levonni ebből, de ezt érzem, éreztem egyébként jól vagyok. Meg kis álmosság, de egyébként is este van...

2021. dec. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#6 Na azért egyáltalán nem biztos hogy ez mind az oltás miatt volt, főleg az álmosság. Jó tudni hogy te csak akkor vagy álmos ha beoltanak. :D
2021. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7-es lehet, de eltért picit a "megszokott" álmosságomtól. De örüljünk, ha csak ebben tévedek. Az igaz, hogy akkor azon a héten, többször volt, hogy 6 órákat aludtam, ami nekem nem nagyon, de azért kevés, nem a legjobb.
2021. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!