Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik döntés a...

Szerintetek melyik döntés a jobb? aki beoltotta magát korona vírus elleni védő oltással vagy aki nem? oltatta be magát Irjàtok le a véleményeteket vagy aki fel vette az oltást mi a tapasztalata És irjátok meg azt is hogy ki milyik oltást vette fel

Figyelt kérdés
Én még nem oltattam be magam

#vírus #Koronavirusellenioltás #Mi a tapasztalatod az oltàs utàn? #Nem oltattam be magam #Véleményt kérek
2021. dec. 11. 09:35
 1/9 A kérdező kommentje:
*melyik oltàst vette fel
2021. dec. 11. 09:36
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Oltás
2021. dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Én nem oltattam be magam. Most estem át a víruson, és ez alapján továbbra sem tervezem beoltatni magam. Csak akkor fogom, ha már tényleg mindenhez kötelező lesz az oltás, addig viszont köszönöm szépen, jól megvagyok így is. Mindenkinek az a jobb döntés, amit ő maga hoz meg. Aki beoltatja magát, ő ezt látja jobbnak, és kész. Nekem nincs vele semmi bajom, mindenki azt csinál amit akar. Engem egyedül ez a brutális oltási propaganda idegesít, és hogy már a csapból is ez folyik.
2021. dec. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ezzel énis igy vagyok énis àt estem a víruson egyszer

Énsem akarom még beoltatni magam

Csak mégis kivàncsi vagyok

Persze mindenki döntse el sajàt maga hogy mit akar

2021. dec. 11. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Szia! Én két kínait kaptam, meg Modernát. Nem tapasztaltam mellékhatást és el sem kaptam a vírust eddig. 2 kis gyerekünk van, óriási szívás lenne/lett volna ha elkapjuk. Sok kisgyerekes ismerős szívta meg. Pl karanténban 2 alig beteg gyerekkel, 2 elég beteg felnőtt…volt ahol az egyik kórházba is került. Segítség ugye nem volt a karantén miatt. Nekem van krónikus betegségem is. Persze mindenki úgy dönt, ahogy akar, viszont aki nem oltat és súlyos beteg lesz, az nem hat meg különösebben.
2021. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösszi a vàlaszt :)
2021. dec. 12. 08:36
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Egyértelmüen oltás, és ez nem egy egyéni kérdés, hanem társadalmi. Ezért fogják bevezetni a kötelezö oltást. 3 Moderna.
2021. dec. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
81%
Olyan sok tragèdiát láttam a környezetemben hogy nem volt kèrdèses az oltás! A legelejèn elkaptam brutális volt szó szerint. Három pfizer semmi mellèkhatás de mondom a betegsèg brutális volt! Engem nem èrdekel ki mit hisz el de tartsuk egymást tiszteletben!
2021. dec. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8# ezt nem kötekedés ként írom.


Én az első 2 hullámig elhittem mert egyértelmű volt a 3.-nál már kezdtem kételkedni hogy ez már lehet túlzás mostanra meg már nevetségesnek tartom ezt a szintű hülyítést komolyan hanyadik variáns jön már az összes kontinensről származik mutációja kivéve amerikából meg az anktartiszról de fogadok onnan is jönni fog ahogy ismerem a kormányokat.


Fura afrika kórházai full üresek svédország, norvégia nulla hír a koronáról már csak európa és amerika fogalkozik ezzel.


Nem tagadom hogy itt van de hogy már nem úgy ahogy azt komunikálják felénk az is biztos nálunk gyakorlatilag senki nem kapta el az utóbbi 1 évben max 4-5 ember de ők is átvészelték a szaglás elvesztéssel meg a lázzal az is 1 napig tartott

2022. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!