Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném kikérni a véleményet...

Szeretném kikérni a véleményeteket hogy jó döntése-e ez?

Figyelt kérdés
most megyek 7.be és hát a 7. elég nehéz mert lesz kémia,biológia,fizika, minden nehezebb lesz és nagyjából 2-kor végeznék vagyis nem tudom hogy lesz-e 7. órám de kb akkor. és 5-kor lenne táncom 7-ig már 3 éve táncolok csak nem tudom szerintem abba kellene hagynom mert a tanulás szerintem fontosabb meg ha 8-ra hazaérek hogy tanulok? szóval szerintem semmiképpen se jönne össze ez az egész. szerintetek ez jó döntés? és meg van 1 kérdésem. kell nekem 1 új sport és én a tornára gondoltam a postásban de persze nem versenyezni hanem csak olyan "hobbiként". szerintetek oda menjek? előre is köszönöm a válaszokat! :) :)

2017. aug. 23. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány tánc van egy héten? Ha csak egy, és szereted, akkor ne hagyd abba! Ha nem annyira szereted, vagy több foglalkozás is van egy héten, akkor tényleg érdemes gondolkodni azon, folytatod-e.
2017. aug. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted a táncot akkor ne hagyd abba szerintem. Nem tudom hány edzés van egy héten, de a torna edzés is kb ugyanannyit fog elvenni az időből. Én is hobbi szinten tornázok csak én a Dunaferrnél, nálunk heti kétszer másfél óra az edzés.
2017. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tánc heti 2x van és hát nem érzem ugyanazt a tánc iránt mint amikor elekeztem és nekem a torna jobban bejön de végülis jövőre is táncolhatok ha akarok majd de engem a torna nagyon érdekelne meg táncolni mar nincs kedvem mert nem tudom ezt megfogalmazni szóval leheet hogy abba hagyom
2017. aug. 24. 01:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Kicsit ereszd el a sportot, de ne hagyd abba. Ha a tánc túl megterhelő mennyiségre, időben, akkor keress valami mást, vagy rövidebb órát.


De hidd el, ha napi 10 órát ülsz a könyvek felett, attól egy idő után nem jobb tanuló leszel, hanem becsavarodsz.


Én akkor tudtam a legjobban tanulni, mikor végeztem mellette valami fizikai elfoglaltságot is (nem sokat persze), de valamennyit mozogtam

2017. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom nem azt mondtam hogy nem akarok sportolni hanem azt hogy táncolni én inkább tornazni akarok
2017. aug. 24. 10:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Meg szerintem en is emberbol vagyok es nekem is kene egy kis szabadido meg egy kis ido magamra
2017. aug. 24. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha váltani akarsz, és már nem szereted a táncot akkor persze, csak ajánlani tudom a tornát. #2 voltam
2017. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!