Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Előfordult már hogy rossz...

Előfordult már hogy rossz helyen, rossz időben jött rátok a hasmars?

Figyelt kérdés
Hogy oldottatok meg a problémát?

2021. dec. 26. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

iskolai kirandulason jott ram a foshatnek, epp a buszon... 1 orat szenvedtem kinok kozott

mar azon gondolkoztam hogy eszrevennek-e az emberek ha belefosok a chipses zacskoba...

de aztan megerkeztunk, en meg mint a duracell nyuszi rohantam szetfosni a wct

2021. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy rémálom volt, tél végi időben, szakmai tanfolyamon. Már tanóra alatt többször ki kellett mennem a wc-re, egy olyan erős gáztermelést kiváltó vírussal fertőződhettem meg, aminél az ember óvatosságból wc-re megy, ha nem akarja, hogy a dolog sógorostól jöjjön ki. Többszöri wc használat után éreztem, hogy haza kell mennem, ahol akár órákig is ülhetek biztonságban a fajanszon. A buszon annyira rámjött az inger, hogy le kellett szállnom, de hát gyaloglás közben sem mertem könnyíteni magamon, mert akkor végleg szalonképtelenné válok. A hideg verejték csurgott a hátamon a kíntól, amikor végre hazaértem, már az ajtó előtt kigomboltam magamon a ruházatot és végre lehuppantam a csészére. A laza béltartalom meg a rengeteg gáz aznap még párszor visszakergetett.
2021. dec. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Laylah ***** válasza:
Diákként, koliból hazafelé a távolsági buszon éreztem, hogy nem lesz ez így jó. Félúton le kellett szállnom, de az állomáson nem volt mosdó, a közeli kocsma is zárva volt kora délután. Meg-megállva, hogy be ne rosáljak, kétségbeesetten gyalogoltam még vagy 10-15 percig, mire sikerült betévedni a helyi művházba. Szerencsére a kutya nem foglalkozott velem, minek jöttem, kit keresek meg ilyenek. 40 percig trónoltam...
2022. jan. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!