Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akik már átestek a covidon,...

Akik már átestek a covidon, miért oltatjátok magatokat ellene?

Figyelt kérdés

Józan paraszti ésszel, és minimális biológiai ismerettel belátható, hogy a fertőzésen való átesés mindig nagyobb védelmet ad, mint az oltás. (Aki esetleg nem jártas ebben, csatolok linket is lent, ahol közérthetően levezetik.) Szóval, ha már átestél és túlélted, a másodikat is túl fogod, csak enyhébb lesz. Akinek esetleg mégse (ez nagyon ritka), annak valami hiba van a rendszerben, de akkor az oltás se működne, szóval nekik is fölösleges.

Bárki szavazhat, de az érintettek, (vagyis akik már elkapták, de utána oltattak) légyszi, írjátok le azt is, hogy miért.

[link]



2022. jan. 1. 15:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

#11! Így van. Ebbe már csak azért nem mentem bele, mert látható, hogy még az átesettséggel szerzett védelem létezéséről se tudnak sokan.

Az meg, hogy valakinek van-e keresztimmunitása, nem tudható, ezért az logikusabb, hogy fél, hisz nem tud róla, hogy van védelme.

2022. jan. 1. 16:50
 12/20 anonim ***** válasza:
20%
Buta embernek bármit mondhat az ember, akkor is az marad :)
2022. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

"#3,#5! Ez így butaság. Valóban mutálódik, de az oltás is csak az eredetire van. Tehát, ha adott mutációt nem ismerné fel a szervezeted, mert neked más variáns volt, akkor az oltás ugyanúgy nem számítana. Nézz utána, hogy működik az oltás."


A kérdésed a betegségen átesettekre vonatkozott és én erre válaszoltam. Az eredeti vírusra kifejlesztett oltás sem véd meg az újabb mutációkkal szemben, ezért fejlesztik tovább az oltásokat is. Ugyanez igaz a betegség által, az eredeti vírusra adott immunválaszra is.

2022. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#13! Persze, abban igazad van, hogy az átesettekre vonatkozott, de az is benne van, hogy miért oltatja magát? Oltatni pedig csak olyan vakcinával tudja, ami jelenleg létezik. Az pedig az eredetire van kifejlesztett, tehát, amit írtál, nem lehet érv. Ez olyan, hogy elkaptam A variánst (direkt nem létezőt írok), tehát nem vagyok védett B ellen. Ezért beoltatom magam A ellen, ami a B-től ugyanúgy nem véd. Szóval ennek nincs értelme.
2022. jan. 1. 18:29
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
A varians az nem A és B, ha egy vírus felépítését sem ismered, akkor minek próbálsz beleokosodni?
2022. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15! Téged nem kérdeztelek. Ez az én kérdésem, ami azt jelenti, hogy úgy okoskodok, ahogy akarok. Te meg vagy tudsz a kérdésre válaszolni, akkor tedd meg, vagy nem, akkor, húzz el, mert a provokációdra senki nem kíváncsi.
2022. jan. 1. 18:36
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Mert abban a tévhitben vannak a nagy eszükkel hogy az ráerősít a védelemre XD

Nem értik hogy nem

2022. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"te tényleg egy nyugdíjas állatorvos tanácsait fogadod meg, ahelyett, hogya kompetensekre hallgatnál?"


Neked mi a végzettséged?

2022. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18! Ő a gyik biológus kutatója😂 Mármint annak képzeli magát. Egyetemen is tanít.🤣A valóságban meg munkanélküli, vagy utcaseprő.
2022. jan. 4. 15:37
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer nyugdíjas állatorvos, máskor elismert szakértője a virológiának. Attól függően, éppen mit nyilatkozik, és az illető egyetért-e azzal :)
2022. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!