Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegség vagy valami más...

Pánikbetegség vagy valami más betegségem lehet?

Figyelt kérdés

December eleje óta többször azt éreztem, hogy nehezen kapok levegőt. Annyira súlyos lett, hogy bekerültem a sürgősségire, ahol tüdő röntgent is csináltak. Szerencsére minden eredményem jó volt.


Javasolták, hogy menjek kardiologushoz, ott is minden rendben volt.


Karácsonyi ünnephez közeledve megszünt a nehézlegzés, de pár napja újra érzem. Nagyon kellemetlen és ijesztő.

Egy éve elkaptam a covidot, de nem gondolnám, hogy ez post covid tünet lenne, túl sok idő telt el azóta.


Másnak is volt már hasonló tapasztalata?


2022. jan. 2. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt, és azt mondta az orvos, tipikus pánik és szorongás tünet. Fulladtam én is mint az állat. Ez kb. 20.éve volt, de azóta is vannak tüneteim. Frontint szedek, magnéziumot. Nem lesz baj, nyugi.
2022. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltál pszichológusnál?

Amúgy kipróbáltam a frontint, de bealudtam tőlle.

2022. jan. 2. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Voltam igen, a pszichoterapeuta az nagyon jó dolog amúgy. Jobban is lettem sokkal. Nekem az új munkahelyen helyre jött a lelkem, csodás emberekkel ismerkedtem meg ott. Volt újra életcélom. Utána férjhez mentem terhes lettem, és örültem a gyerekeknek, időm sem volt a tűdő idegen gondolkodnom. Nagyon nehéz ez, nekem is komoly tűnetem vokt, nem tudtam átlélegezni a tűdőm. Fulladtam. De ez csak az agy játéka, ez csak idegi szorongás.
2022. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
En is nagyon szeretem a munkam, viszont a civid helyzett miatt nagyon sokat szorongok. Felek, hogy elveszitem a munkam, amit imadok. Nem akarom felvenni az oltast es emiatt lehet hamarosan kirugnak.
2022. jan. 2. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!