Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem elég ennyi alvás?

Miért nem elég ennyi alvás?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, van, hogy 10-12 órát alszom és nem elég, alig bírok felkelni és igazából egész nap csak fetrengem nincs kedvem semmihez, ennyi pihenés miért nem elég? Mindig kivagyok fáradva és nincs energiam:( válaszokat köszönöm szépen előre is.

2022. jan. 3. 02:38
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg vashiány.
2022. jan. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Súlyos orvoslátogatási hiányod van.


Komolyan mondom, menj el orvoshoz, mert az egyszerű ásványianyaghiánytól kezdve a depresszión keresztül, a súlyos szívbetegségig minden lehetséges. Mielőbb menj orvoshoz!!!

2022. jan. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ez nem normális. Sokmindentől lehet, pl. vashiány, depresszió
2022. jan. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amióta eszemet tudom, ugyanez van, pedig már lassan 30 leszek.

Azzal oldottam meg, hogy nem alszom csak 5-6 órákat, vagy néha annyit sem. Minden értékem rendben van egyébként. Ha nagyon nem bírom és van lehetőségem rá akkor délután ledőlök egy 20-30 percre, az segít de túlzásba sem szabad vinni, mert akkor az esti alvás rovására megy.


Egyébként érdemes orvoshoz fordulni, megnézetni amit csak lehet. Nekem vashiányt mondtak de pont ok volt az értékem, egy ideig szedtem is rá bogyót de nem vitt előrébb. Nálam az alvás elég nagy mumus de remélem Te előrébb jutsz.

2022. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy-alulműködés, inzulinrezisztencia is lehet a háttérben (saját tapasztalat). Vérszegénység, vitaminhiány is.
2022. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, elmegyek a háziorvosomhoz!
2022. jan. 4. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!