Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be kéne oltatnom magam?

Be kéne oltatnom magam?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és ápolónak szeretnék tovább tanulni. Még nem vagyok oltott és nem is szeretnék az lenni. Ha ápolónak kezdenék el tanulni, egyből be kellene magam oltatnom, vagy ez, hogy működik?

2022. jan. 7. 20:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nos 10#,

Mások helyett nem tudok válaszolni. Valószínű sokan ugyanúgy vannak vele, mint én, ha nincs oltás, X év mehet le a vécén, legyen szó tanulásról, vagy munkáról. Én be tudtam vállalni, ha más nem tudja, azt sajnálom, nekem ebbe nincs beleszólásom. De itt is megosztó téma az oltás szükségessége.

Úgy látom hogy abban inkább egyetértés van, hogy a kormánynak nem megfelelő intézkedései vannak. Inkább ezzel van a probléma, és nem az oltással.

Egyébként az eü-ben dolgozóknak ez azért is kényes téma, mert itt tényleg emberéletekről van szó és gyakorlatilag nem lehet leállni a munkával, betegek mindig vannak. Dolgozók hivatástudatával zsarolgatni se olyan hű de rendes dolog.

Úgyhogy nem olyan egyszerű, hogy én majd ott gyakornokként vagy ápolóként elkezdek kiselőadást tartani egy tankönyvvel a kezemben, mert senki le sz.rná, nettó hülyének néznének.

Ezt fent döntik el szép nyakkendős, befolyásos emberek.

2022. jan. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!