Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A postcovid miatt egyre...

A postcovid miatt egyre kevesebbet alszol? Mióta? Megvisel téged? Az orvos mit mondott altatón kívül?

Figyelt kérdés
Nekem kb. 10 perc alvás után kipattannak a szemeim és már nem tudok visszaaludni. Elmúlt éjjel csak forgolódtam az ágyban, így inkább felkeltem. 0 alvás volt. Előtte egy nappal 10 perc/nap. Előtte egy órát is aludtam, de fel-felébredve. Előtte is 10perc körüli/nap. Mindenféle ilyen-olyan teával próbálkoztam már, de semmi eredménye nincs. Altatót nem szeretnék szedni. Nem vagyok fáradt, nem ragadnak le a szemeim. Tudok rendben dolgozni. Ha jön fáradság érzet, lefekszem, azonnal elalszom, de kb., 10 perc után ébredek kialudva. A háziorvos nem foglalkozik ezzel. Mit gondoltok? Neurológiára nem jutok be, nem adnak időpontot és már feladtam. Ált. laborvizsgálatom jó.
2022. jan. 12. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincsenek post-COVID tüneteim, de azt olvastam, erre való a melatonin, olvass utána. A vírus belekavarhatott a hormonjaidba.

Kezdj el B-vitaminokat szedni magasabb dózisban és magnéziumot, ezek is segíthetnek. (Én a betegség kezdete óta szedem ezeket.)

2022. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy kiadós berúgás szüntette meg a post covid tüneteimet :))

Amúgy nem vicc, tényleg.

2022. jan. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2022. jan. 13. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia azota jobban vagy? En pont most erzem ezt negy ejszaka utan osszesen 4 ora alvas. Az egesz 2 napos lazzal kezdodott azelott jol tudtam aludni.
2022. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Melatonin, vitaminok, alkohol sem segítettek. Ugyanaz a helyzet, ill. annyi változott, hogy hajnalban vagy kora reggel elalszom és 2-3 perc múlva pattannak ki a szemeim. Nappal, ha tudok, alszom 20-30 percet és kezdődik így előlről.
2022. aug. 13. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!