Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szüleim már...

Mit tegyek ha szüleim már szinte kényszeríteni akarnak a 3. oltásra?

Figyelt kérdés

már megvolt az első kettő, azt hittem hogy ezzel letudva az egész de úgy tűnik lassan már úgy kell gyűjtögetni mint a pokémon kártyákat.


nem kívánom beadatni mert már nagyon unom és szkeptikus is vagyok abban hogy ez mennyire szükséges igazán, de a szüleim máshogy gondolják és már bűntudatot akarnak bennem kelteni hogy veszélybe sodrom őket meg nem hagynak békén vele, olyat is mondanak hogy nem fognak engedni érettségizni vagy munkahelyre emiatt amit nehezen képzelek el.

max csak azért adatnám be hogy megmaradjon a kártyám de nem tudom hogy ez a kártya dolog meddig lesz még releváns, lehet pár hónap múlva már nem kell.


mondanom sem kell hogy egésznap a tv-t nézik és rádiót hallgatják.


szerintetek beadjam csak hogy megnyugtassam őket vagy szarjam le továbbra is? (őszintén szólva csak valahol kiakartam adni ezt magamból mert elég undorító hogy ekkora nyomást akarnak rám rakni)


már nem vagyok kiskorú sem egyébként



2022. jan. 15. 14:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
72%
2022. jan. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
18%
21 jön a sok idióta facebook linkkel figyelj.. ez aztán a hiteles forrás te barom. takarodj
2022. jan. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
4%

21 kettő percet kellett keresni, hogy megtaláld mekkora kamu ez az ember.


[link]


Ezen kívül több cikket, írást, köztük a wikipedian is el lehet olvasni, hogy az ember elmebeteg, és folyamatosan dezinformál.


Aki ilyen hülye facebookon terjedő szarokat terjeszt, konkrétan börtönbe csuknám dezinformálás miatt.

2022. jan. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
93%
Figyu, a gáz stílusodtól most eltekintek. Ha ismered a történelmet, elég sok hazugság megesett már az idők folyamán. Akkor mégis te hogy tudsz elhinni bármit is? Honnan tudod, hogy nem az hazudik, akit te linkeltél be??? Sehonnan. Kicsit kritikusabb lennék a helyetekben, de mondjuk ha nem vagytok azok az se baj, legalább az értelmes emberek fognak megmaradni, nem az ilyen agyhalottak mint te.
2022. jan. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 gyik123 ***** válasza:
100%

Mutasd meg nekik ezt a cikket, hogy végre észhez térjenek!


“Az Európai Gyógyszerügynökség állásfoglalása szerint a négyhavonta beadott ismétlő oltások gyengíthetik az immunrendszert és legyengíthetik az embert. Véleményük szerint több időt kellene hagyni az országoknak az egyes oltások között, és elsősorban – mindkét féltekén – a téli időszakra kellene azokat időzíteni, hasonlóan az évente beadott, influenza elleni védőoltásokhoz.


Marco Cavaleri, az Európai Gyógyszerügynökség vakcinastratégiájáért felelős egyik vezetője azt mondta, hogy egyszer, talán kétszer be lehet adni az ismétlő oltást, de a végtelenségig ez nem folytatható. Inkább arra kellene koncentrálnunk, hogy miként lehet a világjárványt egyre inkább országonként, helyi szinten kezelni.”


[link]

2022. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha a szüleid félnek hogy hazaviszed nekik a vírust miért nem adatják be maguknak a harmadikat negyediket majd az ötödiket? Akkor védve lesznek.
2022. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!