Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha szüleim már...

Mit tegyek ha szüleim már szinte kényszeríteni akarnak a 3. oltásra?

Figyelt kérdés

már megvolt az első kettő, azt hittem hogy ezzel letudva az egész de úgy tűnik lassan már úgy kell gyűjtögetni mint a pokémon kártyákat.


nem kívánom beadatni mert már nagyon unom és szkeptikus is vagyok abban hogy ez mennyire szükséges igazán, de a szüleim máshogy gondolják és már bűntudatot akarnak bennem kelteni hogy veszélybe sodrom őket meg nem hagynak békén vele, olyat is mondanak hogy nem fognak engedni érettségizni vagy munkahelyre emiatt amit nehezen képzelek el.

max csak azért adatnám be hogy megmaradjon a kártyám de nem tudom hogy ez a kártya dolog meddig lesz még releváns, lehet pár hónap múlva már nem kell.


mondanom sem kell hogy egésznap a tv-t nézik és rádiót hallgatják.


szerintetek beadjam csak hogy megnyugtassam őket vagy szarjam le továbbra is? (őszintén szólva csak valahol kiakartam adni ezt magamból mert elég undorító hogy ekkora nyomást akarnak rám rakni)


már nem vagyok kiskorú sem egyébként



2022. jan. 15. 14:53
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Nagykorú vagy, ne engedj zsarolásnak!
2022. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem vagy kiskorú, az azt jelenti, hogy vagy idén, vagy jövőre érettségizel. Ennyit még bírj ki, utána viszont szabadulj tőlük lakhatás tekintetében. Érettségizni engednek majd, és dolgozni is sok helyen.
2022. jan. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

#2


könnyű mondani hogy csak költözzek ki de sajnos ez nem ilyen egyszerű


egyébként azt nem tudom de kollégiumba kell / kelleni fog a 3. oltás?

mert ha igen akkor muszáj lesz

2022. jan. 15. 15:02
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
Úristen, hát örülj neki :D Van sok buta ember, aki még egyet sem adatott be magának... hallgass az idősebb, tapasztaltabbra. Rengeteg buta ember van felnőttként, aki képzeld el, hogy még a vírus létezését is tagadja...
2022. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Kollégiumba vsz. kelleni fog.
2022. jan. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
5%

Akkor felveszed, és ennyikeh.

Ottan van leírva a tegnapi kúrmányinfó által, hogy 3 oltással tekinthető oltottnak az egyén. Pont.

Én felvettem még novemberben, és semmi bajom sincs.

A lábon kihordott agyhalál nem az oltás következménye.

2022. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
és nyáron meg a 4 oltással fogsz számítani oltottnak?
2022. jan. 15. 15:15
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Igen. ÉS?
2022. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
most olvasom hogy ha 6 hónapon belül kaptam meg a másodikat akkor még oltottnak számítok, én 1 hónap után kaptam meg szóval elméletileg az oltási igazolványomat nem fogják vissza vonni nem?
2022. jan. 15. 15:48
 10/26 anonim ***** válasza:
1%
7 ne lázadj, hanem tedd meg a kötelességedet
2022. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!