Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beteg vagyok, de muszáj...

Beteg vagyok, de muszáj dolgozni mennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Beteg vagyok, hőemelkedésem van és fáj a torkom. Az lenne a legjobb ha itthon maradhatnék de holnap kell leadnom egy fontos projektmunkát, néhány munkatársammal együtt csináltuk és a projekt eredménye akár a munkájukba is kerülhet. És ha én nem vagyok ott lehet nem fogják tudni bemutatni. Az elmúlt időben sokat voltam beteg és rengetegszer kellett már segítséget kérnem tőlük. Aranyosak meg minden de nem tudom mit fognak rólam gondolni hosszútávon. (nem rég dolgozom velük) Mit csináljak? Maradjak itthon vagy menjek be hétfőn? És mi van ha ez korona?

2022. jan. 16. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Otthonról segíts leadni a többieknek. "Aranyosak meg minden" - örülni fognak, ha nem viszed a bacilusokat/vírusokat nekik.
2022. jan. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit csináltok vasárnap?
2022. jan. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma van vasárnap, 2-es...
2022. jan. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felreolvastam bocsi. :D vasarnap van.. :/
2022. jan. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyogyulj meg vagy menny be maszkba aztan jelentsel beteget ha tudsz.
2022. jan. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!