Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bevettem 4 db 0,25 xanaxot 2...

Bevettem 4 db 0,25 xanaxot 2 valerianat es semmi, lazas is vagyok de nemtudok aludni es holnap mar muszáj mennem dolgozni, ugy erzem megőrülök?

Figyelt kérdés
2018. júl. 9. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Most úgyse tudsz mit csinálni, mint reménykedni, hogy csak sikerül elaludnod, esetleg hallgass lazító zenét. Ha lázas vagy, ne menj dolgozni, meg kell gyógyulnod, betegen senkinek nem kötelező. És sürgősen menj el egy pszichiáterhez.
2018. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Evek ota nincs parkapcsolatom...most mar raszannam magam, de mivel honapok ota nem alszom csak 2-3 orat, csak vegetalok. Antidepit mar nem szeretnék mar, akkor inkább nyugtato arrol letudok allni. Egyre idegesebb vagyok hogy mindjart ejfel es az izuleteimm miatt min.7

R

2018. júl. 9. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Lázasan semmi képen ne menjél, mert nem fogsz tudni teljesíteni. A xanaxról meg rohadt gyorsan állj le, mert baromira függővé tudja tenni az embert.

Remélem azért már alszol.

2018. júl. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Xanax az nem altató
2018. júl. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!