Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen orvoshoz kellene mennem?

Milyen orvoshoz kellene mennem?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtem semmi baja nem volt a kezemnek. Ma reggel felkeltem teljesen be van dagadva a bal kézfejem és a kisujjamat alig tudom mozgatni és nem is tudom rendesen tartani. A többi ujjamtól kifelé és előre áll behajlítva. Erős fájdalom árán a másik kezemmel ki tudom egyenesíteni. Szerintem nincsen eltörve meg azért az furcsa lenne, ha nem ébredtem volna fel arra, ha eltörőm az az ujjamat. Vettem be Curidol-t semmit nem ért. Bekentem diclofenacal azt sem használt semmit. Fogni nem tudok, egy pohár vizet sem tudok felemelni. Milyen orvoshoz kellene ezzel mennem ? Megjegyzem felhívtam az ügyeletet azt mondták menjek, a sürgősségire lehet törés. Felhívtam a sürgősségit azt mondták nem lehet törés. fájdalmat egyelőre elviselem, és ha ki is bírom hétfőig, akkor milyen orvoshoz menjek? Háziorvos nálunk csak kedden meg csütörtökön van, és nem hiszem, hogy ő bármit is tudna kezdeni a kezemmel.

2022. jan. 22. 09:23
 1/1 anonim ***** válasza:
ügyeleti vagy traumás sebészet
2022. jan. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!