Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Erről a "cégről" mennyit...

Erről a "cégről" mennyit hallottatok, mit tudtok róla? Voltatok már ezzel kapcsolatban, kereskedelmi értelemben?

Figyelt kérdés

"Aim Global Pharmaceuticals" a cég neve (legalábbis ezen a néven irkál a felhasználó), nem feltétlenül a világos oldalon tanyáznak, nem tudom, hogy átverések, csalások-e amikkel kereskednek (elvben gyógyszerek), vagy ez egy létező dolog, ami bár nem teljesen szabályos, ami miatt el is kérik az árát, de ettől függetlenül tisztességes? Belefutottam egy ilyen hirdetésbe, beszédbe elegyedtem a feladójával, törtmagyar stílusban írt, utána váltottunk angolra, azóta nagyon szépen ír, barátságosabb, mint a legtöbb ember akit ismerek. De pont ezért aggasztó is, hogy nem-e valami csalás, átverés, esetleg még rosszabb van a háttérben. Persze sehogy nem szabályos a dolog, tízszeres áron tüntetnek fel mindent és semmilyen elérhető weboldal vagy bejegyzés sem található róla sehol, ami aggasztó.


Volt már valaki kapcsolatban velük, vásárolt esetleg ilyen néven futó embertől, cégtől? Privátban írjatok főleg, kerülve a feltűnést.



#átverés #gyógyszertár #csalás #rosszabb esetben drogok #aggasztó, de nagyon #bár annyira nem, mert nemsokára belehalok a betegségeimbe
2022. jan. 23. 14:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

9/9


A háziorvos átküld a pszichiáterhez, akinél a 15 perces alkalmak vannak, nincs lehetőség többre. Ez történt eddig. Pszichológus nincs a település 35 kilométeres területén belül, fizetős is csak kettő, ebből az egyik betáblázva, a másik messze és sokba is kerülne.


Ez a gond.

2022. jan. 23. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!