Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Post covid-Valaki eszlelt...

Post covid-Valaki eszlelt hasonlot?

Figyelt kérdés
Decemberben voltam covidos. Lazzal, gyengeseggel, izles-szaglasvesztessel, kohogessel jaro tuneteim voltam. 1 hetig voltak intezivek a tunetek. Utana 2 hettel elojottek a gyomor problemak. Hanyassal hasmenessel kezdodott, s azota sem jo a gyomrom. Gyakori hanyinger, gyomorfajas. Valaki tapasztalt hasonlot?

2022. jan. 25. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelen.Novemberben voltam covidos.Azóta is sokszor van hányinger,hasfájás,étvágytalanság. Vannak napok amikor tök jól vagyok,eszem rendesen,aztán hirtelen kezdődik minden elölről.Most pár napja megint szarul vagyok.Már nem tudom mit csináljak,elég kellemetlen, főleg mikor úton vagyok és akkor kap el a hányinger, már mindenhova magammal viszem a cerucal tablettát.
2022. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nekem is most kezdődnek a posztcovid tünetek, 2 hete fertőződtem meg.


Szerintem pedig igaz amit a járvány elején néhány elhallgattatott tudós állított, hogy a HIV-ből raktak át részeket a Covidba, ezért nem tudja a szervezet teljesen kiírtani a vírust, ezért a posztcovid.


Ez lassan egész életében gyengíteni fogja az ember szervezetét, aminek lényege szerintem, hogy ne éljünk annyit mint eddig, főleg ne a nyugdíjas kort.


Olyan pszichopaták fejéből pattanhatott ki ez az egész mint Bill Gates.

2022. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!