Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Turbó diétával (ideal body-val...

Turbó diétával (ideal body-val) kapcsolatban valaki észlelt hasonlót?

Figyelt kérdés

Én egyszer elkezdtem, de nagyon erős hasmenésem lett tőle.

Más is járt így?



2022. jan. 4. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Mivel ezeket a készítményeket telerakjak hashajtoval és vízhajtóval.Ezért van az hogyha leállnak vele az emberek akkor nagyon sokuknak vissza is jön a leadott kiló esetleg még töb is.
2022. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Egészségtelen (fogyatékos) fogyási módszertől elég sokféle negatívum előjöhet. Az nem fogyás, hogy a szervezeted kilöki a vizet. Csak normálisan kellene kajálni, ennyi a marha nagy titok.


Nekem heti 1-2,5 kg megy le és nem szedek semmit és nem éhezek. Jó étrend kell, nem léböjt, fogyi tabletta, meg hasonló agymenések.

2022. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A masik az edesitoszer. Azzal is telepakoljak hogy finom legysn. Ha nem vagy hozzaszokva akkor sz lar hdtig hajtani is fog. Aztan laddan elmulik
2022. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Laktózt tartalmaz, ez is lehet probléma. Egyszer régen lefogytam vele 2 étkezés kiváltásával 30kgt , de lényegében laktózérzékeny lettem tőle, ezért is hagytam abba. Ez az állapot azóta is tart, pedig ez a fogyókúrám már vagy 15 éve volt.

Már csak a sajtot tudom megenni rosszullét nélkül, minden más tejtermékből laktózmentes kell.

Nem ajánlom ezt a cuccot napi fogyasztásra. Ha ezzel fogysz, járhatsz hasonlóan, anyagilag sem könnyű, és ha már nem bírod finanszírozni, gyorsan vissza fogsz hízni. Nekem 6 hónap alatt ment le a 30kg vele,de 3 hónap alatt jött vissza annak idején.

Azóta sok minden történt nálam hízás- fogyás terén.

Végülis normális diétával fogytam le szép lassan. Felesleges ilyeneket fogyasztani. Árthat az egészségednek, és kidobott pénz is.

2022. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!