Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet baj a szivemmel?

Lehet baj a szivemmel?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Nem dohányzok, nem vagyok elhízva de keveset mozgok. Illetve valamikor decemberbe egy egészen másfajta probléma miatt voltam ekg vizsgálaton ami szerint semmi baja sem volt akkor még a szivemnek.

De. Az elmúlt másfél hétben szinte folyamatosan fáj/ég a mellkasom közepe. Szokott még fájni a bal vállam és karom, az állkapcsom és a hátam. Plusz napi rendszerességgel legalàbb 20szor érzem úgy hogy erősebben bedobban a szivem. Néha egymás után többszőr.

Azt mondták nekem hogy biztosan pánikbeteg vagyok szóval elkezdtem nyugtatót szedni de semmit sem ér. Semelyik panaszom se múlt el.

Szóval mi bajom lehet? Mennyire aggódjak?



2022. jan. 28. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Első körben mérd/méresd meg a vérnyomásod, pulzusod. A nyugtatót hagyd el, többet árt, mint használ. Ha terhelésre erősödnek a tünetek, akkor kardiológia. És mozogj többet. Ha tudsz is, akkor nincs komoly bajod, csak el vagy punnyadva. A szorongásra is jó a sport + relaxálj, meditálj.
2022. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom álltalában rendben van maximum néha kicsivel alacsonyabb
2022. jan. 28. 13:26
 3/3 anonim válasza:
Az időjárás miatt is lehet mellkas es izuleti fajdalom
2022. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!