Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért esznek ennyit?

Miért esznek ennyit?

Figyelt kérdés
Nos, a lakosság kétharmada túlsúlyos. Csak igaza volt Norbinak?
2022. jan. 28. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A dagadtság és elhízás még mindig külön téma, én miért nem tudok hízni 1kg-ot sem ha csak ennék? Anno kipróbáltam a súlyzós edzést, annyira belejöttem hogy 62kg-ról felrepültem szinte fél év alatt 74 környékére, egy ismerős segítségével aki segített abban mit válasszak evéshez, mi az ami legyen nálam köztes időszakokban hogy úgymond kerüljem még a minimális éhezést is.

Nagyon szerettem magamat akkor, jó volt tükörbe nézni.


Viszont elfogyott a kedv, és sokszor már fáradtan mentem dolgozni is 12 órát, így abba hagytam és megint 62 vagyok, ehetek akármit a szervezetem úgymond nem raktároz, nincs annyi izom amit fenn kéne tartani.


Aki nem zabál 2 hétig normálisat az még arcból sem fogy, nem hogy teljes súlyból.


Megemlíteném a koronavírust is, egyik vékony ismerőst majdnem elvitte a hülyesége mert bele volt bolondulva az oltásba, miután felépült még a kevés súlyából is fogyott... az egyik dagadt nő meg 2 hétig az ágyat nyomta, állítólag pirítóst, gyümölcsöt bírt enni, mégis ugyanolyan puffadt mint előtte.

2022. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mert nem ismernek mértéket. Ha eléjük kerül egy tányér (étterem, nagymami, üzemi konyha), akkor mindig megeszik, ami rajta van. Mindenki pontosan annyira éhes, amennyi a tányéron van? Egy normál ebéd 1100-1500 kcal környéke. 2 téliszalámis zsemle 500 kcal. Ez együtt már erősen a határon van. Pedig ezen felül ott lesz még a tízórai, uzsonna, vacsora(utóbbi gyakran az ebéd csapó2), úgyhogy simám meglesz a 2500+, amitől minden 90 kiló alatti hízni fog.
2022. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!