Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetesen a babáim esznek...

6 hetesen a babáim esznek majd a következő etetésig ami 3-4 óra múlva van addig alszanak. Egészséges hogy ennyit alszanak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
teljesen egészséges, hagyd őket aludni, így fejlődnek a legtöbbet, most erre van szükségük
2013. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én lánykám nem volt hajlandó aludni napközben, én meg csak bámultam, hogy na de ez hogy lehet? Egy kicsi baba csak alszik és eszik - gondoltam. :)

Na, de lásd a tieid valóban így vannak vele, istenes.

Addig jó. :)

Majd lesznek ők éberebbek is.

2013. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a természetes. Használd ki a nyugit, mert nem sokáig tart.
2013. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak sok fórumon írják hogy 1-1,5 órát fenn vannak etetés után, nekem etetés után rögtön elalszanak a következő etetésig.
2013. jan. 21. 15:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a fiam is ezt csinálta. Olyan picik még, kell nekik a sok alvás. A babák nem egyformák, de a legtöbb baba ilyenkor még eszik, alszik.
2013. jan. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki tényleg. Enyéim hasfájósak voltak, egyedül nem bírtam velük.
2013. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj! Az én kislányom is ilyen jó alvó volt. A kórházban mondták, hogy 3 óránként ébresszem fel szopizni. Mivel én 1-2 hiábavaló próbálkozáson már túl voltam, angyalian mosolyogva közöltem a csecsemős nővérkével, hogy itt a lehetőség, mutassa meg, hogyan... Na, neki sem sikerült... Most 29 hónapos, mikor este 11-kor még az ágyon ugrál, visszasírom a gyorsan elalvós korszakát... :)

2013. jan. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!