Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell ennyit ennem...

Miért kell ennyit ennem ahhoz, hogy pár kilót felszedjek vagy tartani tudjam a súlyomat, míg mások kevesebbet esznek és simán 90-100 kilósak?

Figyelt kérdés
Én elég vékony voltam mindig, normál étrend mellett az alap testsúlyom kb. 75kg (190cm-hez..), hogy ha hónapokig kitartóan edzek és zabálok akkor sikerül olyan 82-85kgra felmennem, de ennél többet képtelen vagyok elérni. De még ezt a súlyt sem sikerül hosszabb távon megtartanom ha visszaállok normál étrendre. Az meg tarthatatlan hogy napi 6szor egyek olyan adagot ami egy nagyobb ebédnek felel meg. Ez a vékonyság meg nem jó, nem esztétikus, nem férfias, nem szeretem. Férfi ismerőseim meg kevesebbet esznek, nem reggeliznek, nem esznek tízóraira semmit, délután sem esznek, ebédre tolnak le egy akkora adagot mint én, meg vacsorára egy hasonlót és kész, mégis simán 100 kiló körül mozognak sőt van 110 kilós is (hasonló magasak mint én szóval nem kövérek).

#vékony #100kiló
2021. nov. 28. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Régen a 70 kilót nem bírtam elérni, most covid óta valahogy próbálom 80 alatt tartani, szóval hát az egyéb dolgokba keresendő a megoldás.
2021. nov. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sajnos ismerjük még páran a problémádat. Annyit tudok mondani, hogy 10 év múlva jobb lesz a helyzet, de sajnos akkor se fog menni csak úgy magától. Mért, mért? Ezt húztad a genetikai lottón...
2021. nov. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Ilyenek a génjeid, másoknak pedig másmilyenek.

De miért akarsz ennyire hízni??

2021. nov. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!