Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 19 éves férfiként 170 cm...

19 éves férfiként 170 cm vagyok. Nagyon bánt, hogy alacsonyabb vagyok, mint a legtöbb lány körülöttem. Intenzív nyújtással, gyakorlatokkal lehet esélyem 5-6 centit nőni még? Legalább az átlagmagasságot el akarom érni.

Figyelt kérdés
Pár centi is elég. A reményt az tartja bennem, hogy amúgy rossz a tartásom is. Már önmagában szerintem 2-3 centivel magasabb lennék jó tartással.

2022. jan. 29. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagy eséllyel már nem fogsz nőni. Nyújtással és hasonló gyakorlatokkal nem lehet növelni a testmagasságot. A hanyag testtartáson viszont javítani kellene, mivel így alacsonyabbnak tűnsz, mint amilyen valójában vagy.
2022. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom ez legyen életed legnagyobb baja. A férjem egyébként 171 centi.
2022. jan. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A helyes testtartás jó pár centit tudna segíteni. Mehet a húzódzkodás és az úszás.
2022. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már kinőttél abból,hogy magasabb legyél.De ennek is vannak előnyei .
2022. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kinőttem belőle. Csak reménykedtem benne, hogy nyíjtással mégis kikényszeríthetek a testemből egy kis növekedést. Milyen előnyei vannak az alacsonyságnak? Semmi nem jut eszembe.
2022. jan. 29. 17:52
 6/7 anonim válasza:
75%

Ideje lenne szerintem sok férfinak eloszlatnia ezt a tèveszmèt, hogy ha alacsonyabb nem olyan tetszetős a nőknél vagy milyen egyéb gondjuk van emiatt.

Mielőtt meghàzasodtam volt olyan férfi aki úgy tetszett hogy alig volt pár centivel magasabb tőlem (én 157 cm vagyok)... A kisugárzás ami fontosabb, azt viszont akkor tudsz szerezni ha elégedett vagy magaddal és van önbizalmad. Fogadd el magad és hozd ki a legtöbbet magadból.

2022. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyújtással nem fogsz egy centit sem nőni ennyi idősen, ez max a gyerekkoruk óta versenyszerűen kosarazó tinikre igaz, akiknél a rengeteg zsákolás tényleg segíthet.

Egyébként meg ilyen hozzáállással a “férfi” megnevezés elég nevetséges. Úgy viselkedsz, mint egy 13 éves kissrác.

2022. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!