Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az oltásellenesség valódi oka...

Az oltásellenesség valódi oka kizárólag a rendszer elleni lázadás?

Figyelt kérdés

Vannak "meghalt a fél baráti köröm, de akkor sem oltatok" típusú emberek is, sajnos nem kevesen. Ők vajon belül mélyen kizárólag azért csinálják ezt, mert a rendszer ellen vannak? Vagyis ha a kormány tiltotta volna az oltást, akkor meg azért menne a tüntetés, hogy "nekem ne mondja meg senki, hogy én nem kaphatok ugyanúgy mint az osztrákok és én már csak azért is oltatok!"

Teljesen mindegy, csak ellenszélbe lehessen állni?



2022. jan. 30. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Itt a politika csinálja pánikot.Nagyon jó üzletet látnak bent.

Ez nem csak nálunk,más országokban is űzlet valakiknek .

Ha ez az oltás védene,vagy megmentene a haláltól,talán mér értelme is lenne . 3 x oltottak haltak,és halnak bele .Neves emberek,akiket nem lehetett eltitkolni.Én sem oltattam magam,és tervben sincs .

Több ismerősöm nagyon beteg lett az oltás után .

Mióta van a covid,más betegségekkel ne is lehet orvoshoz eljutni.

Még a rendelő ajtaját is magukra zárják,olvastam 1 kommentben.

De meg is győződtem róla .

2022. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek.

9: Én a részemről több közeli ismerősöm elvesztettem akik oltatlanok voltak, és hogy mi lett volna ha oltatnak, azt már sosem tudjuk meg. A millióból 1-2 mellékhatásos esetet pedig a járvány terjedésének tükrében én bevállaltam. Legyek inkább 10 év múlva szívbeteg, mint fél év múlva halott. :) Persze megértem az eltérő álláspontú embereket is.

2022. jan. 30. 16:20
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"A millióból 1-2 mellékhatásos esetet pedig a járvány terjedésének tükrében én bevállaltam."


Ennyit próbálnak elhitetni az emberekkel, de ez sajnos nagyon nem fedi a valóságot.


Inkább úgy saccolnám hogy 10-ből 1-2 mellékhatásos eset.

2022. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

13

Ami örökké fennáll? Ne bohóckodjunk már.

2022. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Olyan sosem lesz, hogy mindenki elégedett minden döntéssel, amit politikusok hoznak."


Az is GYANÚS, hogy az országok kb egy kaptafára hozzák meg a döntéseiket!


Olyan már ez az egész mintha magyarországot is bécsből vagy berlinből irányítanák...


Németországot meg Kínából meg Svájcból.


De az Oroszoknál is bűzlik valami...

Mondjuk azok bármit "megesznek", ha a haza azt kívánja!

2022. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Inkább úgy saccolnám hogy 10-ből 1-2 mellékhatásos eset."


A rövidtávú.

De még 5 év sem telt el.

Kiváncsi leszek a következő generációra.


Egyébként lehet régebben is voltak kínában más helyi járványok, a kommunista párt meg a légszennyezésre fogta a maszkhordást.


Láttam én már 2010 előttről is maszkos fotókat onnan amikor még a madárinfluenzát sem ismerték. Akörül is érdekes "legendák" terjedtek. Azóta is a kormány korrupt fegyvere a döbrögi nagygazdák ellen, pedig aztán afrikába, venezuelába nem lenne gond az se.

2022. jan. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!