Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha valaki kipróbá...

Mennyire gáz ha valaki kipróbált drogokat ?

Figyelt kérdés

22 leszek és mindig úgy voltam vele, hogy kihagyom ezeket az életemből még füves cigizni se akartam soha.. beleszívni se. Ezt még sikerül betartani. Csak iszok és tudom az alkohol sem jobb semminel meg az is egyfajta "drog" de mégis társadalmilag el van fogadva...


Volt egy mélyebb pontha az életemnek és eljárkáltunk bulizni berúgva nyilván es vakahogy csak csak telebeszélték a fejem hogy na próbáljam ki. Speedet meg kokaimt próbáltam kb 2 hónap szünet volt a kettő között. Mindkettőt egyszer és nem is nagy adagot, nem is értettem másnap hogy ez miert olyan jó mert nem nagyon éreztem semmit lehet szar volt az anyag vagy nem tudom nem értek hozzá. És szégyellem miatta magam mintha valami bűnt követtem volna el. Kb 2 éve történt a dolog kb és azóta semmi nem is kívánom semmi csak de néha előjön hogy héj ezt csináltad és hogy mit szolnának az emberek. Tényleg annyira gáz dolog ?



2022. febr. 12. 17:20
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Nem gáz csak ne folytasd
2022. febr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!