Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire gáz ha valaki kipróbá...

Mennyire gáz ha valaki kipróbált drogokat ?

Figyelt kérdés

22 leszek és mindig úgy voltam vele, hogy kihagyom ezeket az életemből még füves cigizni se akartam soha.. beleszívni se. Ezt még sikerül betartani. Csak iszok és tudom az alkohol sem jobb semminel meg az is egyfajta "drog" de mégis társadalmilag el van fogadva...


Volt egy mélyebb pontha az életemnek és eljárkáltunk bulizni berúgva nyilván es vakahogy csak csak telebeszélték a fejem hogy na próbáljam ki. Speedet meg kokaimt próbáltam kb 2 hónap szünet volt a kettő között. Mindkettőt egyszer és nem is nagy adagot, nem is értettem másnap hogy ez miert olyan jó mert nem nagyon éreztem semmit lehet szar volt az anyag vagy nem tudom nem értek hozzá. És szégyellem miatta magam mintha valami bűnt követtem volna el. Kb 2 éve történt a dolog kb és azóta semmi nem is kívánom semmi csak de néha előjön hogy héj ezt csináltad és hogy mit szolnának az emberek. Tényleg annyira gáz dolog ?



2022. febr. 12. 17:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
76%

Egyáltalán nem gáz :)


Én is próbáltam (nem a kéményeket), jó élmény volt, néha kevésbé, nem lettem függő, 1 év alatt kísérleteztem velük, már két éve semmit nem toltam és nem is hiányzik. De örülök, hogy kipróbáltam.

2022. febr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Számomra nagyon is az!
2022. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én igazából nem tudom mit vártam tőle, konkrétan semmit csak bennem volt a nagy izgalom hogy úr isten ez most kokain... és hogy mi lesz meg "izgalmas volt" nagyon kemény legényeknek éreztük magunkat. De ha aznap nem megyünk el inni és nem isszuk le magunkat a földig akkor valszeg nem történik meg. Szóval nekem elég semleges de kicsit elítélem magam miatta mert mindig mondtam hogy én soha meg rossz és nem tartom jó dolognak csak becsúszott egyszer. De hát ez van.. alig tudja valaki csak néha félek hogy pl ha kiderül vagy szóba jön hogy itélnek meg...


2es : Ki tudod fejteni ? :D

2022. febr. 12. 17:33
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
semmi gáz szerintem. én is kipróbáltam egyszer a kokaint,halálosan idegesített, hogy nem tudok elaludni. egyszer beleszívtam egy füves cigibe 2 slukkot, attól egy órát hánytam. ezek alapján megállapítottam, hogy alkalmatlan vagyok a drogozásra. de szégyenérzetem nincs. mindig drogellenes voltam, így nem gondolom hogy valamit szégyellni kéne.
2022. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A jó minőségű kólából fel kell vágni egy negyed grammos utcát. Aztán kicsikkel szinten tartani.

A jobb sp után meg tuti nem tud aludni az ember.


Vagy nem volt jó a minőség. Vagy kevés volt a mennyeiség. Amúgy veszélyes ezeket próbálgatni. Akár azonnal függővé válhat az ember. Az a gáz :)

2022. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Akkor szerencséd volt. Én egyszer kipróbáltam és azóta függő vagyok.
2022. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4 Én nekem csak azért van szégyenérzetem mert én is elleneztem az egészet és egyszer mégis becsúszott.. mintha szembe köpné magát az ember. De én is elgondolkodtam a történteken és teljesen nem érzem át az efajta örömöket szóval offos a dolog.


#5 Hát a mennyiség volt valszeg a kevés mert barátom az sp után ... le se lehetett lőni én meg talán kicsit élénkebb voltam de semmi extra amit mondjuk 2 taurinos redbull ne oldott volna meg. Igen tisztában voltam a veszéllyel de éreztem magamat annyira erősnek hogy nem fog rászokni, és nyilván ezt nem tudhatja az ember de ezért is mondtam hogy én csak kis dózist és nekem elég, gondoltam valami hatása így is lesz. Áldom az eget hogy így alakult...


#6 Nagyon sajnálom :// mióta tart a dolog ?

2022. febr. 13. 14:58
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
én is ellene vagyok. így viszont tök hitelesen mondhatom, hogy szar. nem gondolom, hogy szemenköptem magam, mert tudtam, hogy nem fogok rászokni.
2022. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz! Inkább menő!(:
2022. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9. nem, nem az!
2022. febr. 23. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!