Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért szédül a fejem és ha...

Riki11 kérdése:

Miért szédül a fejem és ha állok akkor bizonytalan a álloképességem?

Figyelt kérdés
Olyan mintha nehéz lenne a fejem, megszédülök mikor forgatom a fejem és bizonytalan olyankor az álloképességem. Üllő helyzetben nincs ilyen! Meg zúgni és viszketni szokott a fülem! Meg olyan mintha ájulás érzetem lenne!
2022. febr. 17. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Orvos, vérvétel. Szedj vasat folsavat és multivitamint. Egy hormon vizsgálat sem ártana.
2022. febr. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hormon vizsgálat az minek?
2022. febr. 17. 07:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kideruljon, hormonálisan minden ok?
2022. febr. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet akár neurológiai eredetű probléma is, érdemes lenne egy neurológushoz elmenni.
2022. febr. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
vérképet tervezem igy is ugy is. Abbol is kiderül a vashiány vagy egyéb más! Elsőnek elmegyek fül orr gégészetre meglátom ott mitmondanak! Neurulogiára akármikor megyek tavaly többször is voltam nem találtak semmit azt mondták idegi alapon van. Csak azt nem értem űllö helyzetben miért gyengék a végtagjaim?
2022. febr. 17. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!