Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ennyi pénzzel...

Mit csinálnátok ennyi pénzzel ha 1-2 éven belül valószínűleg meghalnátok?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok..Ami lehetett összejött májbetegség,tüdőbetegség,lyukas szívvel születtem..Amióta az eszemet tudom dolgozok és félreteszek, az elmúlt 5 évben elég jó pénzt félreraktam mivel egyedül élek,szüleim meghaltak.Nem akarok belemenni mert nem sajnáltatni akarom magam,doki megmondta 1-2 évem van használjam ki.Fél évet töltöttem kórházban közben a covid tönkre vágta a tüdőm.35 éves vagyok egyedülálló.Barátaim mondták hogy miért nem megyek el ide oda ahova mindig szerettem volna de sajnos annyira lefogytam és legyengültem hogy egész nap fekszek és kb ennyi.Végig güriztem idáig a semmiért..Megy minden a levesbe valszeg és ezt nem tudom feldolgozni..
2022. febr. 23. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Vannak rokonaid esetleg? Vagy el tudnak látni? Szerintem légy azokkal, akiket szeretsz, beszélgess velük, nem tudom mennyire vagy ágyhoz kötve, de ha nem akkor menjetek el sétálni, vagy kiülni egy padra, mostanában jó idők vannak, ha nem akkor otthon néznék filmeket. A pénzt, ha nem tudod, vagy akarod kire hagyni, akkor a temetésemre félretennék valamennyit, meg saját magadnak, aztán a maradékot meg egy állatmenhelynek, vagy menhelyeknek ajánlanám fel, esetleg el is látogatnék hozzájuk, az állatok is jó gyógyír ilyen helyzetekre. Nagyon sajnálom
2022. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Esetleg van valami amit mindenképpen meg szeretnél venni magadnak?

Egy drága autó vagy ékszer?

2022. febr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
De nem tudsz megyógyulni? Gyógymód nincs a betegségeidre?
2022. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk mennyi az annyi,így azért nehezebb megmondani.Esetleg,ha kezelésre próbálnád költeni? Ha telne utazásra akkor feltételezem egy drágább kezelésre is,nem lenne értelme megpróbálni?


Esetleg ..hát tényleg mindent megtennék amit mindig is szerettem volna.Kinek mi.Drága dolgok vásárlása,szeretteimmel lenni,nekik is ajándékozni (vagy eleve az összeget nekik szánni..),megnézném azokat a dolgokat amiket mindig is látni szerettem volna (nem csak utazás,hanem mondjuk film,sorozat,híresség),kipróbálnék ételeket..

2022. febr. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!