Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csípő probléma, kinek volt...

Csípő probléma, kinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Kattog a csípőm. Ha lépek nincs semmi baj, de ha kitámasztom a kezemmel, erősen nyomom akkor rögtön kattog. Ha pedig a csípőmet nyomom kifelé akkor mintha egy csont vagy bármi (nemtudom nem vagyok orvos) kiugrana a helyéről és ez fáj is ilyenkor, de ha visszadőlök visszamegy. A kezemmel tapintva érzek mindent. Mi a franc lehet ez? És milyen vizsgálat mutatja ki ha van valami baj? Rtg?
2010. szept. 12. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Sorstársak vagyunk:( Hány éves vagy?


UH mutatja ki. Nálam az ok: kissé ferde a gerincem, emiatt a combcsont feje időnként kicsúszik a helyéből, aztán persze vissza (kattanás).


Rossz hírem van, ez egy idő után kopást okoz, ami fáj... A többit meg nem is írom.

2010. szept. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok és most jött elő, eddig nem volt semmi ilyen panaszom. A gáz csak az, hogy sportolok (futok) aktívan, és mikor kb elérem az 1 óra folyamatos futást akkor már elkezdem érezni és abba kell hagyjam és így nem tudok fejlődni.
2010. szept. 12. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, biztos, hogy van segítség (gerinctorna, talpbetét pl., attól függően, hogy neked mi okozza a "kattogást")! Mindenképpen menj el egy jó orthopéd orvoshoz, majd ő megmondja, hogy a te esetedben mi a teendő. Ne juss el odáig mint én, hogy a kopás miatt néha úgy érzem, mintha kést forgatnának a csípőmben.
2010. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem semmi komoly, köszi a válaszokat!
2010. szept. 12. 12:58
 5/6 anonim válasza:
nekem olyan volt, h lépés közben "kattogott" elmentem dokihoz azt mondta csípő ízületi gyulladás. mára már teljesen elmúlt.
2010. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is lépés közben kattog, csak mikor megterheltem utánna pihentettem 1 hetet, és akkor éreztem mikor léptem, most már nem mert javult, mostmár csak akkor érzem a lépésnél ha odateszem a tenyeremet, de nállam is lépésnél jött elő. Köszi neked is!
2010. szept. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!