Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A porcos részen található...

A porcos részen található fülpiercing belenőhet a fülbe?

Figyelt kérdés

Egy hete sem szúrattam fül pct porcba, de nagyon foglalkoztat ez a kérdés. A cimpaimban levo fulbevalokat frogatnom kellett, hogy ne nojjon ra a bor. A porcosnal valahol azt olvastam tilos, mert hosszabbitja a seb gyogyulasat, vhol meg azt, hogy erdemes legalabb tisztitas kozben mozgatni.

Probaltam a lefertotlenitett fultisztitoval kucsit kitolni az ekszert de nem nagyon mozdult. Nem is merem igazan piszkalni. Csak a fertotlenites erejeig korbetisztitom es ennyi.



2022. febr. 27. 00:01
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mozgasd mert a vér és a genny az bizony oda tud kötni rendesen! Miközben tisztitod, mozgasd előre-hatra és forgasd is meg! Ehhez használj orvosi alkoholt (a gyógyszertárba tudsz venni) csípni fog de használd csak nyugodtan! Egy két kezelés után gyorsan meg gyogyul és utánna már csípni se fog! A porcodra vadhús tud nőni a pc mögé ha nem figyelsz a mozgatására/kezelésére a vadhusba meg előfordulhat mint a fulcimpanal is hogy belenő az ekszet!
2022. márc. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Eddig az osszes piercinges azt mondta tilos mozgatni/forgatni. De egyebkent a velemenyek megoszlanak ezzel kapcsolatban. Mar tobb mint egy hete van szurva a tragusom, de nem nagyon mozdul. Forduljak a piercingesemhez vagy probaljam meg eroteljesebben meglokni az ekszert? (Egyebkent semmi bajom nincs vele, aludni is tudok rajta)
2022. márc. 2. 16:38
 3/11 anonim válasza:
100%
Én is piercer vagyok😃 és én azt ajanlom amit írtam. Ha nagyon össze ragadt a lyuk már csak erősen kiszedni lehet csak ami nagyon is fáj. Próbáld kamilazott vattaval felpuhitani, aztatni az ottani "dzsuvat" ami a pc alatt lehet és utánna próbáld forgatni. Ha nem megy semmi képen sem, akkor kell aggódni.. de én azt mondom menni fog, hajrá!😃
2022. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Huhh hat koszonom a segitseget! Most kicsit megijedtem, de akkor ahogyan javasoltad az alpjan probalok vmit kezdeni vele.
2022. márc. 2. 17:13
 5/11 anonim válasza:
Csak nyugisan! Ne streszellj rá csak rosszabb lesz. Ha bármi van írd ki ide nyugodtan, igyekszem segíteni!😀☺️
2022. márc. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon köszönöm!!
2022. márc. 2. 17:37
 7/11 anonim válasza:
❤️
2022. márc. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nos tisztításnál octejiseptel befujtam, majd a fertotlenitett fulpiszkaval kitoltam, es semmi erofeszited nelkul kitolodott, majd visszatoltam. Most kissé viszket, meg picikét ég is. Forgatni nem mertem, mert a bogyo is kicsi a kormeimhez, es nem akartam felserteni.

Viszont tukorbol lattam, hogy egy pindurkat ravan nove vagy a bor (vagy a ver nem tudom). Ez majd a gyogyulas alatt eltunik?

2022. márc. 2. 20:46
 9/11 anonim válasza:
Én szerintem vadhusod nőt, keress rá Googlen (pl:vadhús piercing)ha úgy néz ki mint a képen egyértelműen az. Így látatlanban nem tudom neked megmondani de én szerintem vadhus nőt oda sajna:/ de ne aggódj megfelelő kezeléssel (naponta többszöri fertőtlenítéssel neha-neha mozgatással) eltűnik.
2022. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valóban vadhús lehet. Ránőtt a piercing rúdjára. A talpat nem éri el viszont. Esetleg szalicilil oldat jó lehet rá? Egyik ismerősöm azt használta és három nap után leszárította a vadhúst
2022. márc. 5. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!