Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez molesztalasnak szamit?

Ez molesztalasnak szamit?

Figyelt kérdés

Lany vagyok 18 eves. Kiskoromban 7-10 eves korom kornyeken nem zavart amikor anya vagy apa megfogta a nemiszervem (semmi mast nem csinaltak). Poennak fogtak fel még en is akkoriban. Ahogy nottem egyre jobban zavart nem volt azert olyan gyakori a mellemet is neha megfogtak. Egyre jobban idegesitett es sokszor rajuk szoltam. Sokszor mar reflexbol elsoportem a kezuk. Nem hagyott bennem annyira nagy nyomot maximum annyit hogy a mai napig ideges leszek ha anya megprobalja ami most mar tenyleg ritak mivel 18 vagyok. Ez befolyasolhatott valamit a szemelyisegemen?

Ui: nem szeretem annyira a testi kontaktust de megbaratkozok vele ha szukseges. Es nem gondolnek egyik felol se szexualis vonzodast ugy tunt hogy poen nekik vagy nem “tabu”


2022. márc. 1. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Hogy fogták meg vagy miért? (Értem, hogy poénból, de kicsit fejtsd ki.) És 18 évesen mégis milyen szituációban látnak téged meztelenül vagy érnek a nemiszervedhez?!
2022. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
87%
Betegek.
2022. márc. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen ez rejtett molesztálásnak számít.
2022. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Elsonek: hat csak siman hozzaertek semmi mas nem tortent. Mostansag nincs mar jelen max neha a mellem fogja meg anya ami zavar. Szoltam mar neki emiatt csak szerintem nem nagyon erzekeli hogy mar nem vagyok kicsi..
2022. márc. 1. 23:21
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ahany haz, annyi szokas de ha neked kellemetlen, akkor bizony molesztalas. Nalunk ez nem volt divat mar 7 evesen se. Ahogy ki tudtam magamnak torolni a seggem, nem fogdosott senki. Se a mellem se lent. Jo, nyilvan anya latott meztelenul, meg en is ot, kb. 12-13 eves koromig, utana szegyenlosebb lettem.
2022. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Játékból csináljak? Láttam már ilyen embereket, egyszerűen gondolkodó emberek, valószínűleg velük is ezt játszottak az ő gyerekkorukban.


13 éves a lányom, én az anyja vagyok, de eszembe se jutna játékból sem, mert én sem szeretném.


Ettől függetlenül semmi pszichés bajod nem lesz belőle, de állítsd le őket. Te már egy felnőtt nő vagy.

2022. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Hát elég gáz, ha apuci meg anyuci fogdossák a kicsi lányuk phuntzee-ját. Ha meg már fejlettebb korában teszik, meg még csöcsörészik is, az nagyon perverzoid. Nem is tudom, hogy mi késztet egy szülőt erre? Perverz faterokról hallottam már, de hogy mutter is...? Durva.
2022. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Ez elég beteg... Még nem hallottam olyanról, hogy egy szülő "poénból" megfogja a gyereke nemiszervét. Mégis mi ebben a poén vagy milyen "játék" ez?

A kérdésre a válasz: Igen, molesztálásnak számít, ha valaki olyan módon közeledik feléd, ami neked kellemetlen és a beleegyezésed nélkül megérinti a nemiszervedet.

2022. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez semmi esetre sem normális...
2022. márc. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már megint a meztelenkedős troll, aki eddig legalább csak a családi kapcsolatok kategóriát offolta szét. :(
2022. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!