Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fürödjünk, ha nincs gáz?

Hogy fürödjünk, ha nincs gáz?

Figyelt kérdés

3 napig (!!!) nem lesz itthon gáz.. Hogy az istenbe fürödjek?? Hogy tehetnek ilyet 2010-ben, suliidőben??? Ja, és még estére se kapcsolják vissza...


15/L


2010. szept. 12. 19:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/137 anonim ***** válasza:
98%

Ha van fürdőkád, akkor engedj bele hideg vizet. Tűzhelyen melegíts egy nagy fazékban vizet (forrald fel). Ezt hozzáöntve kellemes a víz. Én is jártam már így panelban. Ha nincs kád, van lavor. A taktika pedig ugyanaz. :)

Tiszta bárhogyan lehet az ember, csak akarni kell.

2010. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/137 anonim ***** válasza:
100%
Én a multkor vízforralóval forraltam magamnak, mert itt se volt gáz.lavorba öntöttem, és ajvé....
2010. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/137 anonim válasza:
100%

Gázpalack a tűzhelyre (ha a gázbojlerre nem lehet), víz melegít fazékba, átönt lavórba, mosdik szappannal.

Vagy uez mikróban. Persze csak minimálfürdéshez elegendő melegvizet nyerhetsz ki, de az is jobb, mint hideg vízben meghűlni. Jó még egy öreg villanyrezsó, merülőforraló vagy kempinggáz. Érdeklődjetek a rokonságban, barátoknál. 3napra csak adnak...

2010. szept. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/137 anonim ***** válasza:
87%
A hideg viz az frissit,egy mosdókesztyüvel mossad óvatosan magadat és nem lesz olyan hideg a viz!:)
2010. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/137 anonim ***** válasza:
93%
tusolj le a suliban. tesióra után.
2010. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/137 anonim ***** válasza:
61%
Ne fürödj hideg vízben!!!!!!!!! Nőgyógyászati betegséget kaphatsz. Ha nem tudsz máshoz átmenni, melegíts 2-3 nagy fazék vizet, beállsz a kádba, beszappanozod és egy bögréből öntögeted magad. Alulról úgy mosakszol meg, hogy pl.beguggolsz és egyszerre engeded a tusból a hideg vizet és öntöd oda a meleget hogy ne fázzon meg. Hajat mosni is lehet bögréből öntögetve, csak körülményesebb. Vigyázz, le ne forrázd magad.
2010. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/137 anonim ***** válasza:
71%
Dehàt hogyan melegitsen vizet,ha nincs gàz??
2010. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/137 anonim ***** válasza:
100%

Vízforraló, mikró!


Felforralod a vizet, és egy lavórba öntöd, ahhoz hozzáadsz még u.annyi hideg vizet és kész! 1 lavór vízzel még hajat is tudsz mosni, ha a lavórból bögrével mered magadra a vizet!

2010. szept. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/137 anonim ***** válasza:
77%
Gratula aki ilyen időben a hidegvizet ajánlotta. Végülis a tüdőgyuszival kell támogatni az orvost és a gyógyszertárakat, mert éhenhalnak szegények. Melegíts vizet a tűzhelyen ott csak van gáz, azt nem tehetik meg, hogy 3 napig nem főzhetnek az egész városban!!! Valahol 7-8-an vannak egy családba ott panelba ha nincs kerti házikó megoldhatatlan majnem a főzés itt is az lenne.
2010. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/137 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez tényleg pofátlanság,hogy még estére se kacsolják vissza!Nektek nyilván gázbojleretek van...sajnállak,mert én se szeretek úgy lefeküdni,hogy a nap koszát nem mossam le magamról!
2010. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!