Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy fürödjünk, ha nincs gáz?

Hogy fürödjünk, ha nincs gáz?

Figyelt kérdés

3 napig (!!!) nem lesz itthon gáz.. Hogy az istenbe fürödjek?? Hogy tehetnek ilyet 2010-ben, suliidőben??? Ja, és még estére se kapcsolják vissza...


15/L


2010. szept. 12. 19:22
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/137 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk 2 napra akarták elzárni a gázt (az egész városban,-Budapesttől kevesebb mint 20 km-re lakunk)

De annyira felháborodtak az emberek,hogy elfelejtették ezt a tervet...

Így nem lett elzárva a gáz.

2010. szept. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/137 A kérdező kommentje:
Sehogy. Gyűlölöm a táborokat, pont ezért.
2010. szept. 12. 19:59
 33/137 A kérdező kommentje:
Itt még az újságba is benne volt, de úgy tűnik senki se vette komolyan, mert a tigáznál mi voltunk az 1. panaszkodók! :O
2010. szept. 12. 20:00
 34/137 anonim ***** válasza:
71%
De hülye vagy te... :D
2010. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/137 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg az vagyok, mert 3 napig nem tudok fürdeni. Pff, hol élsz te? Putriban?

Ki kérte, hogy hülyézz le? Ki kíváncsi rád????

2010. szept. 12. 20:02
 36/137 anonim ***** válasza:
76%
Hogy tudtam, hogy ez lesz a reakciód... Vicces :D
2010. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/137 anonim ***** válasza:
69%

"NIVEA 72 ÓRÁIG TARTÓ DEZODOR... ÉS AZ PONT 3 NAP "


:DD hát ez k*rva nagy :D

2010. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/137 anonim ***** válasza:
93%
gondolom úgy, hogy nem oylan táborba megy ahol nem lehet fürdeni xD én idén 3 táborba is voltam, és mindegyiknél volt rá lehetőség. Bár az egyiknél sátrakba laktunk és a zuhanyzó kint volt a kemping szélén, és a barátnőm elkezdett sikítani, mert a lábára ugrott egy béka xD Egyébként, hol laksz? Az egész városban nuku gáz? Hát szép. Nálunk egyszer meg 4 napig nem volt áram, mert a kuu.rva elmű lekapcsolta az egész házban (én Bp-i vagyok, társasházban lakok). -.- Ha villanyrezsó van, melegíts ott, vagy ha van iylen vízforralótok, akkor azzal is tudsz. Mi is csináltunk már ilyet mikor elromlott a bojler.
2010. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/137 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nálunk is volt hasonló...,Bp-en lakom XI-ker...,és reggel mikor mentem a fürdőszobába és beálltam zuhanyozni,hideg viz jött és úgy kellett gyorsan átsuvickolni magam mert a villyanbojlerrel volt gebasz!Utóbb kiderült a központban állitották át a nappali fűtést éjszakai fűtésre,és ezért nem volt meleg vizünk 2 napig.. A kényszer nagy úr és bár nem volt jó,de kibírtuk!Nem tusolgattunk hanem gyorsan fél perces hideg zuhany tusfürdővel mosakodás,ismét gyors fél perces hideg zuhany és kész!Legalább jól felfrissültünk reggel=)Szóval nem kell úgy beparázni,ki lehet birni,csak azt akartam kihozni az egész irásomból!!;)
2010. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/137 A kérdező kommentje:

75%-os, te húzz már el innen, senki se kíváncsi a bunkó hozzászólásaidra, főleg én nem!

BP mellett lakok közvetlen, egy köpésre van a főváros... Az egész városban semmi gáz nem lesz, komolyan.. Az áram még hagyján, kibírom gép nélkül 3 napig...

2010. szept. 12. 20:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!