Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Száraz, fájó torokfa mit...

Száraz, fájó torokfa mit ajánlotok? 4 napja nem tudok aludni, enni, egyszerűen már megbolondulok, valaki segítsen(házi praktikák itt kilőve)?

Figyelt kérdés

A lényeg az lenne, hogy tudjak nyelni és fájdalmat csillapítsak. Sajnos nekem ez a lándzsás útifű nem az igazi a méz valamiért meg úgy irritálja a torkom, hogy nem is értem, hogy ajánlhatják ennyien.

Gondolkoztam valamiféle patikai szopogatós cukron, csak tartok tőle, hogy az is szárít és nem segít a duzzanaton.



2022. márc. 23. 09:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Plusz szörnyen marjàk a dolgok..

Köszi!

2022. márc. 23. 09:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen fájdalomcsillapíto, mentolos cukor
2022. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Száraz köhögésre a zuzmószirup tökéletes, próbáltam magamon is, egy finom, hűvös bevonatot rakott a torkomra, és tudtam aludni végre.
2022. márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is a lakást hideg párásítsd. Vizes, nyirkos lepedőket helyezz el, vagy szerezz be egy jó párologtatót. Mostanában nagyon száraz az idő, nagy a szálló por koncentráció + még fűtési szezon van. A kiszáradt torokra, fájdalomra meg a langyos sós víz a legjobb legalábbis nekem, naponta többször gargalizálj. Nekem ezek váltak be.
2022. márc. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Allergia gyògyszer nekem ezt ìrta fel az orvos,de van vèny nélküli is és segìtett.
2022. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!