Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mi bajom van? Lehetek...

Vajon mi bajom van? Lehetek cukorbeteg?

Figyelt kérdés
Van hogy néha néha elkap a szédülés.. És néha ilyenkor remegek is. Máskor meg azt tapasztaltam hogy néha mintha gyengébb lenne a bal karom és a bal lábam. Egyéb tünetet nem igazán vettem észre magamon.
2022. márc. 27. 18:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet esetleg valami más bajom? Ha igen akkor mi?!
2022. márc. 27. 18:38
 2/9 anonim ***** válasza:
Van cukormerod? Ha nincs akkor vegyel egyet es ha erzed ezeket a tuneteket akkor merd meg. De nem hinnem hogy ez cukorbaj
2022. márc. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Illetve cukorbetegsegnel magas az emberek cukra, amiket irtal alacsony cukorra jellemzontunetek, ez inkabb inzulinrezisztencia lehet max. Elozo voltam
2022. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez az inzulinrezisztencia is olyan komoly problémát jelent mint a cukorbetegseg?
2022. márc. 27. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az inzulinrezisztencia a cukorbetegseg eloszobaja, de abszolut kezelheto es karbantarthato dietaval. De mondom, nem biztos hogy ez a bajod, menj el egy orvoshoz
2022. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az inzulinrezisztenciánál is figyelni kell arra, hogy mit eszel, életmódváltás szükséges. De az ember megtanul együtt élni vele, és akkor semmi probléma nem lesz, hozzá lehet szokni. Én például cukorbeteg vagyok, ha az ember úgy általánosságban véve az egészséges életmódra törekszik, akkor abszolút karban lehet tartani, és nem akkora tragédia. Legalábbis én a cukorbetegséget nem élem meg akkora tragédiaként. DE. Szerintem ez nem feltétlen cukorbetegség vagy inzulinrezisztencia. Szerintem ez rengeteg más dolog is lehet, menj el orvoshoz.
2022. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bevallom sportolni nem sportolok mert nincs külön idő rá. Falun élek és farmunk van. Szóval mondhatom azt hogy szinte mindrnnapra kijut a fárasztó és izzasztó munka. A táplálkozásomat bionak mondanám. Tehát minden étel abból készül amit megtermelunk. Nagyon kevés dolgot veszünk meg csak boltban. Ami tényleg szükséges. Télen nem igazán szoktam friss zöldség gyümölcsöt enni csak savanyúságokat. Később pedig mikor minek a szezonja. Edesseget mértékkel, süteményeket sem szoktam túl sokat enni..
2022. márc. 27. 19:02
 8/9 A kérdező kommentje:
Utóbbi időben a covid viselt meg inkább stressz szempontjából... Azóta vettem észre magamon ezeket... Azelőtt soha. Nem tudom a kettőnek mennyire lehet köze egymáshoz
2022. márc. 27. 19:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el orvoshoz! Az hamarabb tudja, mint itt bárki. Nem rosszmájúságból mondom, de már falun sem élnek egészségesebben az emberek, mint mondjuk városokban. Lehetetlen mindent megtermelni magadnak, illetve nincs olyan ember, aki ne enne csokit, ne enne csipszet vagy más hasonlót. Cigi, pia is sokaknál megvan. Sok vöröshús, meg a zsíros ételek.
2022. ápr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!