Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Semmi bajom, miért ne piáljak?

Semmi bajom, miért ne piáljak?

Figyelt kérdés
Magas vérnyomásara gyógyszert szedek,( az estit nem veszem be) cukorra gyógyszert szedek ( az estit nem veszem be)koleszterinszint csökkentőt fél éve abbahagytam.köszvényre (azt sem tudom mi az )-egy hétig szedem, majd két hét szünetet tartok.esténként piálok,kb:1.5dl házipálinka,és majdnem 1 liter száraz vörösbor lemegy.-semmi bajom tőle.

2019. febr. 23. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alkoholista vagy. Engem nem zavar, csak tudj róla.
2019. febr. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
"Semmi bajom" Most még. Most még.
2019. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kezdő alkesz azt mondja, hogy semmi baja tőle...

Azért ne piálj, hogy ne halj meg idő előtt, és hogy ne úgy kelljen meghalnod, ahogy a piások meg szoktak halni. Nézz utána, hogy mennyi szenvedés után szokott sikerülni nekik. És azért se piálj, hogy ne hozz szégyent a családodra, a barátaidra, a munkatársaidra, a főnökeidre, a szomszédaidra, és hogy ne okozz nekik a szégyenen kívül is egy csomó bajt, intézkednivalót, kellemetlenséget (hányás feltakarítását, stb.), stb.

2019. febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért, hogy később sem legyen bajod. Ha iszol, lesz. [link]
2019. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3.húha! családom nincs, barátaim nincsenek,munkatársaimmal utáljuk egymást,főnökömnek semmi baja velem, elvégzem a munkám,annyit nem iszok hogy hányjak,( csak otthon piálok este) szomszédaim azt sem tudják ki vagyok, csak köszönő viszonyba vagyunk.
2019. febr. 23. 22:55
 6/9 A kérdező kommentje:
nem tudom elhinni, hogy bármi bajom van,/vagy lehet, az említett alkohol mennyiségtől, és a be nem szedett gyógyszerektől! semmi bajom semmit nem érzek.este kicsit iszogatok,de mégsem megy el az eszem, nem randalírozok, nem ártok senkinek.este 10-kor lefexem ,5-kor kelek elmegyek dollgozni 10-12 órát,esyte megiszom a magamét, és másnap kezdődik minden előlről. nem tudom elhinni, hogy ártok saját magamnak.
2019. febr. 23. 23:01
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Még nincs bajod, majd lesz.

Pazarold el nyugodtan a céltalan kis életed, de akkor ne itt próbáld felhívni a jelentéktelen életedre a figyelmet, mert senkit nem érdekel.

2019. febr. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 tényleg, ez igaz,azt hiszem törlöm a kérdést.köszi.
2019. febr. 23. 23:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"családom nincs, barátaim nincsenek,munkatársaimmal utáljuk egymást ... szomszédaim azt sem tudják ki vagyok, csak köszönő viszonyba vagyunk."

Ez mind részben azért is van, mert magányosan, piálással töltöd az idődet. Pedig mennyi minden másról is szólhatna az életed!


"főnökömnek semmi baja velem, elvégzem a munkám annyit nem iszok hogy hányjak,( csak otthon piálok este) ... semmi bajom semmit nem érzek."

Egyelőre...


"a be nem szedett gyógyszerektől"

Pedig valamiért felírták... Esetleg érdemes lenne megkérdezni a doki(k)tól, hogy mi lesz a hosszú távú következménye, ha nem szeded, sőt, ha helyette piálsz.


"este 10-kor lefexem ,5-kor kelek elmegyek dollgozni 10-12 órát"

Szerintem keress olyan munkát, amivel csak napi 8 órát kell dolgoznod. Akkor kevesebb lesz a pénzed piára, viszont több a szabadidőd, és most, amikor még viszonylag észnél vagy, hátha kitalálsz magadnak valami értelmesebb elfoglaltságot a mindennapos piálás helyett.

2019. febr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!