Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Cukorbetegség?

Mi bajom lehet? Cukorbetegség?

Figyelt kérdés

Állandóan szomjas vagyok, nagyon fáj a fejem pár napja és igen fáradt vagyok, néha szédülök is, így többször le kell feküdnöm pihenni vagy egy kis kocka csokit ennem. Utána általában jobb. Az elmúlt éjszaka 5 alkalommal keltem fel vizelési inger miatt ( pedig elalvás előtt nem is ittam kb. 1,5 órával). Elég nagy mennyiségű vizelet távozott. Általában naponta 2- 2,5 liter vizet iszok és legalább 10 alkalommal kell a mosdóba mennem. Szerintem több folyadék távozik belőlem mint amennyit megiszok.

Lehet ez cukorbetegség vagy mi bajom lehet?



2018. júl. 27. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
rendesen?Atünetek valoban arra utalnak,hogycukorbetegség is lehet.Viszont nagyon sok más betegségnek is hasonlo a tünete.Pl. a kimerültségnek is,de lehet májfunkcio probléma stb. Ez persze mind csak találgatás.Feltétlen el kell menni egy orvoshoz és első körben csináltatni kell egy nagylabort.
2018. júl. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A rendes étkezés nagyon fontos.
2018. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!