Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szàrazon ki lehet próbàlni a...

Szàrazon ki lehet próbàlni a tampon hasznàlatàt? Nem lesz baj belőle? Szűzen ki lehet próbàlni? Milyen pózban próbàlkozzak? Fekve vagy gugolva a jobb? Ujjammal először nyúljak fel körbe tapogatózni?

Figyelt kérdés

Most vettem egy doboz mini tampont 32 db van benne Facelle màrkàjú.

Az ünnepeket egy wellness szállodàban fogjuk tölteni csalàdostól, rokonostól, de a gond az, hogy nekem 16-àn jön meg, de szeretnék medencézni meg jackuzzizni.

22 éves vagyok és még sose hasznàltam tampont és szűz is vagyok.

Arra gondoltam, hogy kipróbàlom a felhelyezését szárazon, de félek, hogy baj lesz vagy felsért valamit belül. Màr elmentem a fürdőbe, egy db tamponnal, de nem mertem kibontani a védőfóliàból, mert félek h bajom lesz meg anyukàmtól is félek, hogy ellenőrizgetni fogja a kukát, hogy mi van kidobva, szerinte "kicsi " vagyok még a tamponhoz. Természetesen kezet mostam fertőtlenítős szappannal.


2022. ápr. 14. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szűzen a legkisebb méretet vedd meg, mint tampont, jó minőségűt vegyél!

Szárazon ne próbáld ki , mert fájdalmat okoz, felsérti a hüvely nyálkahártyáját.

Mintha már majdnem ülnél rá a WC-re olyan pózban a legegyszerűbb a felhelyezése.

Ne tarts tőle, mert nem lesz semmi baj és az még a titka, hogy merd eléggé felhelyezni, mert akkor nem fog kellemetlen lenni. Én a közéső ujjammal szoktam és annyira, hogy a középső ujjam tövéig felnyomom, szóval amennyire csak lehet.

Cseréld majd 2-3 óránként, illetve ha kijössz a medencéből, akkor érezni fogod, hogy ha nem is telt meg vérrel, megtelik vízzel, szóval, ha kijössz akkor vedd ki, tegyél addig akár egy betétet, ha fürdőköntös van rajtad, akkor senki sem fogja észrevenni.


Sok sikert!

2022. ápr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ezt akarom begyakorolni szárazon, ne ott bénàskodjak a szállodàba és esetleg rosszul teszem fel és átvérzem a fürdőruhám. Szivem szerint lemondanám a programot, de olyan rokonok jönnek akik külföldön élnek és 1 évben egyszer csinálunk ilyen programot ha hazajönnek. Tavalyi évben kirándulni voltunk így nem volt ilyen gondom.
2022. ápr. 14. 15:29
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Megértelek, de nem érdemes a hámsérüléseket, betegséget megkockáztatni. Ami nem árt: kibontasz egy tampont, megtapogatod, megnézed stb. Meg ha ujjal benyúlsz tapogatózni, tiszta kézzel. Hanyatt fekve, felhúzott lábakkal a legkönnyebb betenni, de fél lábbal a wc-n se sokkal nehezebb.


Attól ne tarts, hogy véres lesz a fürdőruha. Inkább úgy lehet rosszul betenni, hogy nincs elég mélyen és kényelmetlen.

2022. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!


Kora este elmentem fürdeni és fürdés közben tapogatóztam, kicsit kellemetlen volt, de szerencsére holnap estig tudok tamponnal is gyakorolni vagy kicsit ismerkedni a tamponnal. Barátnőm azt mondja, hogy dörzsöljem a...oda és így is ismerkedek a tamponnal.

2022. ápr. 14. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
na hogy ment?
2022. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%

Anyádnak semmi köze hozzá, hogy mit használsz. Se 12 evesen, de 22 evesen meg pláne nem! Ideje felnőni az anyuci kicsi lánya szerepből.


Egyébként szerintem ezt a kérdést sem nő írta ki, főleg hogy a “barátnője azt mondta dörzsölje oda tampont”. És mégis minek? Jó isten gyere le.

2022. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!