Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet a Magneb6 stressz...

Lehet a Magneb6 stressz kontroll plussznak ellentétes hatása?

Figyelt kérdés

Esküszöm mióta szedem, tiszta idegbeteg vagyok, mindenen felhúzom magam, semmi türelmem, energiám is semmi, úgy érzem feküdnöm vagy üvöltenem és verekednem kell, pedig alapvetően szorongó alkat vagyok.


Ma vettem be az utolsót, mert ez nem állapot, de nagyon meglepett, hogy így megborultam tőle, mikor ez csak "vitamin".


2022. ápr. 19. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Táplálék kiegészítő.... Nekem a gyomromat bántotta.
2022. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oké, akkor nem vitamin, de lehet valamelyik összetevője ilyen "örjítő" hatással az emberre? Semmi más nem változott a környezetemben, nincs más, amihez ezt lehetne kötni, hacsak nem a menstruációs érzelmeket erősíti fel jobban..
2022. ápr. 19. 12:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább gyógyteákkal próbálkozz pl.
2022. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

B6 vitamin túl adagolásának a jele lehet, de ahhoz orbitális mennyiséget kellene fogyasztanod hosszú időn keresztül.


Bár volt rá precedens, hogy 100mg-ra már reagált valaki.

Nem ismerem azt amit szedsz, nem tudom mennyi van benne es mennyit szedtél, szóval ennyit tudok mondani.

2022. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

150 mg tengeri eredetű magnézium, 222 mg rózsagyökér száraz kivonat (Rhodiola rosea L.), 125 mg zöldtea levél száraz kivonat (Camellia seninsis L.), 0,7 mg B6 vitamin, 100 mg B9-vitamin (folsav), valamint 1,25 mg B12-vitamin található.


Most mozogtam 2 órát kicsit, így jó lett, de még mindig idegesebb vagyok a szokásosnál.


Holnaptól már nem fogom szedni, nekem nem jó

2022. ápr. 19. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a tudattól, hogy "bevettél valamit aminek meg kellene nyugtatnia" leszel ideges.
2022. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!