Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Részegen az ember beszél a...

Részegen az ember beszél a valósággal teljesen ellentétes dolgokat vajon?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy erős alkoholos állapotban vajon mondunk olyanokat, amik szöges ellentétben állnak a valósággal, a valódi érzéseinkkel? Saját tapasztalatom, hogy ilyenkor nyílt vagyok, bátor és szókimondó, de nem mondok olyat, ami egyébként nem fordult már meg a fejemben... Más tapasztalatára is kíváncsi lennék!
2014. szept. 10. 10:08
 1/8 anonim válasza:
Én voltam már részeg, és mondtam olyanokat, amiket nem gondoltam komolyan, egyszerűen csak jó volt a hangulat, és viccelődtem. Nem kell mindent komolyan venni, amit ilyenkor mondd az ember.
2014. szept. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem. Borban az igazság!
2014. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én csak olyanról hallottam hogy, aki részeg az őszinte. És a tapasztalat is ez.
2014. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, a buli heve tud fura dolgokat hozni. De itt egy kettesben töltött beszélgetésről van szó, érzelmekről...
2014. szept. 10. 10:14
 5/8 anonim válasza:
Az alkohol oldja a gátlásokat. Részegen is képes vagy hazudni, hülyeségeket beszélni. De lehetsz őszinte is. Csak kamu, hogy a részeg ember őszinte. Kifogás, valójában könnyebb a részegségre fogni a dolgokat. Holott nem mentség semmire.
2014. szept. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Könnyebben kicsúszik az igazság, mond fura dolgot az ember. De a részeg embernek más az értékrendje. Lehet részegen azt érzem, hogy szeretem, és ő a legjobb pasi, de józanul látom, hogy csúnya, és egy se.gfej... Annyi lehet, hogy a jelenlegi lélekállapotot jól jellemzi, akkor és ott azt érzi, de ez még nem jelent semmit. Még az se, hogy "ezt józanul is érzem!!!". Nem biztos. Lehet igen, de nem tuti.
2014. szept. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én részegen is szoktam hazudni, ha úgy van, bár tény, hogy más jellegű hazugságok ezek, és ritkábbak.
2014. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy fogalmaznék, mikor talaj részegre iszom magam, kimondom/kimutatom a gondolataimat... ha most épp az jár a fejemben hogy de jó csaj nagyon bejön... akkor ott elmondom/kimutatom, ha épp meg az van a fejemben hogy de egy genny vagy te akkor hazugságokkal feketítem... ergó nem tudok mérlegelni. De valahol a gondolataim kiindulási alapja mindig ugyan az, csak erre míg józan állapotban inkább mérlegel és nem csinál semmit, addig piásan nem mérlegel, és hülyeséget csinál..
2014. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!