Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » CBD olajat használni nem...

CBD olajat használni nem veszélyes? Hosszútávon várható valami pozitív hatása. Főleg pánikbetegség/depresszió esetében lenne használva, rendes vény köteles gyógyszerek nem segítenek, aludni sem tudok rendesen.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 20. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, miert lenne veszelyes?

En hasznaltam amugy 6 honapig kb, migrenre. Az egy dolog, hogy erre sem hatott, de masban se vettem eszre valtozast, igy nekem nem valt ne. Ahhoz meg azert eleg draga, hogy a semmiert szedjem :D


Baratnom meg eskuszik ra, azt mondja, hogy nyugodtabb tole (ugyanazt a fajtat hasznaltuk) meg a szorongasan segitett. Szoval gondolom emberfuggo.

2022. ápr. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sok jót olvastam a CBD olajrol és nem tudom eldönteni érdemes kiprobalni például ezt a fajtát.


[link]


Kezelő orvosom azt mondta ki lehet próbálni de nem csodaszer.

A rendes gyógyszerek nem segítettek, inkább fel erősödött a már meglévő tünetek.


Olvastam róla hogy mivel növényi így a ható anyag is változó benne, ki kell tapasztalni mekkora dózis kell az adott szervezetnek. De nem tudom meddig szabad alkalmazni és ha például számomra magas az az adagolás akkor milyen tünetek várhatóak és hogy nyugtató vérnyomás csökkentő és altató szedhető közben.


Mert amióta elkaptama Covidot,már több mint egy éve történt, ilyen problémáim vannak, és mellette a depresszió és pánik betegséggel is kezelnek.

2022. ápr. 20. 00:14
 3/6 anonim válasza:
Ki lehet próbálni, pl. Gomoából lehet venni. De ne várj csodát, enyhe hatása van, lehet csak placebo igazából.
2022. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget.


Én már sok mindent ki próbáltam még a varga gyógygombát is de nem volt eredménye.


Próbálok más alternatívát is fel fedezni,soha nem lehet tudni mi valaki be

2022. ápr. 20. 00:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy csodát ne várj tőle. A hatása nagyjából a gyógyteákéval összemérhető. Én kezdetben enyhe nyugtató-stresszoldó hatást tapasztaltam, de nagyon gyorsan megszokja a szervezet és onnantól semmi. Függőséget nem alakít ki, ha elhagyod nem hiányzik.
2022. ápr. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%
Semmit nem ér.
2022. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!