Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig bírom alvás nélkül?...

Meddig bírom alvás nélkül? Megszokja ezt egy idő után a szervezetem?

Figyelt kérdés
Kb az ötödik napja nem tudok aludni, nagyon max 1-2-3 órákat. Már elkezdtem halucinálni, ez elfog múlni egy idő után?

2022. máj. 7. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Hogy múlna el? Mért nem veszel be altatót? És mért nem tudsz aludni?
2022. máj. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az altató vényköteles? Ilyen altató teákat nem ihatok, mert olyan gyógyszert szedek amivel nem vehetem be egyszerre.
2022. máj. 7. 01:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a háziorvosod mit szedhetsz vagy mit csinálj, mert ez nem normális és elég veszélyes.
2022. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Ketlem, hogy ettől halucinálsz.

Évek óta kínlódok az alvással.

Sajnos volt hogy egész nem tudtam elaludni, mellette napi 12 órát dolgoztam.

Akkor sem volt ilyen bajom, pedig mint mondtam ez évek óta tart.

2022. máj. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

#4 Nem minden szervezet egyformán reagálja le. Ráadásul te évek óta vagy így, ő meg csak 5 napja, simán lehet ettől.


Én beszélnék a háziorvossal mindenképpen.

2022. máj. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Na ja, nekem pl gólyahét alatt volt ilyen, állandó bulizás, ivás, 2-3 óra alvás, és 3. nap már hallucináltam meg mikro alvásokba estem fejtágítás alatt. Nem volt vicci. Leginkább árnyakat láttam, meg mintha mozogtak volna tárgyak, meg beszédeket hallottam amikor senki nem beszélt. Fuuu nem ajánlom senkinek xd
2022. máj. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%

Igen, minden szervezet másképp reagál.

Próbálhatod azt, hogy napközben egyáltalán nem alszol, viszont minden nap ugyanabban az időben fekszel -és kelsz, például 22.00 - 06.00 stb.

Háziorvossal beszélj szerintem is.

Fontos hogy napközben ne aludj, hanem este és ne igyál kávét, vacsorára keveset egyél és ne sok szénhidrátot.

Mi váltotta ki egyébként ezt a kevés alvást, hogyan alakult így?

2022. máj. 7. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

" Leginkább árnyakat láttam, meg mintha mozogtak volna tárgyak, meg beszédeket hallottam amikor senki nem beszélt. "


Úristen, pontosan ez van velem is. A beszéd hallása az ijesztőbb rész. Szerintem a stressz. De ezen egy ideig nem fogok tudni változtatni, diplomázok hamarosan

2022. máj. 7. 08:31
 9/9 anonim ***** válasza:
70%
Azért egy államvizsgára készülés nem kéne, hogy ennyire kiakasszon. Ha eddig eljutottál, az is sikerül. Ha meg véletlenül (1% alatti esély) nem sikerülne, akkor meg elmennél a következő vizsgaidőszakban. Ettől nem dől össze a világ!
2022. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!