Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megállhat a szívem éjszaka?

Megállhat a szívem éjszaka?

Figyelt kérdés

Nem merek elaludni.

Aludtam kb egy fél órát, majd felriadtam.

Olyan volt mintha nem vert volna a szívem, majd ahogy felriadtam picit hevesebben vert. Létezik, hogy megállt a szívem majd ujraindult?


2022. máj. 9. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig arra ébredek, hogy meghaltam, de aztán kiderül, hogy mégsem. Aludj nyugodtan!
2022. máj. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem létezik olyan, hogy a szív megáll, majd spontán újraindul, de már volt a napokban hasonló kérdés.

Álmodtál valami rosszat (amire lehet, hogy nem is emlékszel, de attól még álmodtál), amibe beleélte magát az agyad, ezért ébredtél hevesebb szívdobogásra.

2022. máj. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szívritmuszavar lehetett?
2022. máj. 9. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A szívritmuszavar nem egyszeri alkalommal jelentkezik, hanem szakaszosan, vagy folyamatosan, de állandó jelleggel. Ne aggódj.
2022. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha máskor is lesz ilyen, akkor lehet szívritmuszavar?
2022. máj. 9. 22:45
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szeretnéd elhitetni magaddal, hogy szívritmuszavarod van?

Nem így értettem a szakaszosan jelentkezést. Olyankor merülhet fel szívritmuszavar gyanúja, ha az alany mondjuk minden valahányadik szívverését úgy érzi, hogy kimarad, vagy egy-egy extra szívdobbanást érez minden x-edik szívverés után.

Mondom. Rosszat álmodtál, felriadtál rá, a testeden meg az álom hatását érezted heves szívverés formájában.

Aludj tovább nyugodtan.

2022. máj. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj emiatt, velem is előfordul néha ha megijedek, vagy csak úgy random. Nem megáll a szíved, hanem egyszerűen nagyot dobban, tehát egy kicsit több időbe telik míg jön a következő szívverés, de arról szó sincs hogy leállna. Nem halálos, hanem átlagos.
2022. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akár lehetett alvási apnoe is? Bocsánat, de nagyon megijedtem

2022. máj. 9. 23:07
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hjajj, nem véletlen nem tanácsos a Google-t használni arra hogy megítéld mi bajod van. :D

Nem, szinte biztosan nincs ilyen betegséged. Ha továbbra is aggódsz vagy mégegyszer megtörténik ez, menj el egy dokihoz és tőle kérj tanácsot, de azzal csak magadnak ártasz ha a neten pötyögöd be a 'tüneteid' aztán kitalálod hogy hererákod van vagy valami.

Teljesen természetes ami veled történt, aggódásra semmi ok. Aludj szépen.

2022. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!