Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen betegség lehet?

Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben gyakran van hasmenésem, sokat puffadok és fáj a hasam is. Vérvételen kiderült, hogy vashiányos is vagyok és magas a CRP is, ami az orvos szerint azt jelzi, hogy valamilyen gyulladás is van a szervezetemben? Valakinek van tippe, hogy mi tud ilyesmit okozni?

2022. máj. 24. 15:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2022. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem, az nem az én kérdésem. Most írok ki először ezzel a problémával kapcsolatos kérdést, mert ma délelőtt kaptam meg a vizsgálat eredményét és utána beszéltem az orvossal.
2022. máj. 24. 15:11
 3/15 entomologus_delirus ***** válasza:
77%
Nem bántásból írom, de nem ezért vannak az orvosok? Mi lenne ha őt kérdeznéd? Én azért jobban megbízom egy orvosban, mint az internetes anonim "Google doktor" válaszolókban. Biztos lesznek még vizsgálatok és el fogja mondani, mi a baj, mi a teendő.
2022. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Glutenintollerancia is lehet vagy cöliákia. Teszteld le. Ne egyél glutént 1 hétig W smeglátod vagy menj el fizetős vérvételre. Ismerősömnek nem vették észre sokáig, ugyanez volt mint neked.
2022. máj. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

2: OK, csak túl feltűnő volt hogy pár órán belül ugyanarról szóló kérdés.


Igaza vana 3-nak a háziorvosodat kell megkérdezned, ő tud további beutalót adni (góckutatás, egyéb), ha szükségesnek látja.


Nem sokat ér, hogy másnak miért volt hasonló magas értéke... Úgyse tudja leírni az egész anamnézisét.... Egy érték önmagában nem sokat ér egyébként sem.

2022. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem azt írtam higy biztos ez az. De az orvosok nem küldenek csak úgy cöliákia tesztre mert drága. Ezért javasoltam hogyha 1-2 hétig nem eszik gkutent akkor meglátja hogy van e vele gond.
2022. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Valóban, étkezési naplót kellene vezetni. Lehet cöliákia, de ugyanúgy IBS is elképzelhető.
2022. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ja, és jó lenne tudni, hogy a puffadás az étkezés után mennyi idővel jelentkezik?
2022. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát, van hogy szinte azonnal étkezés után, de általában legalább 3 órán belül elkezdődik a puffadás.
2022. máj. 25. 14:51
 10/15 anonim válasza:
Nekem is hasonló. Minden allergia negatív. Viszont évek alatt kitapasztaltam, hogy tej allergia. De sajnos attól tartok liszt érzékenység is. Ma egy szelet frissen sült kenyér és kacsazisr, ubit ettem, saját sütés... 1 kávé. 1 normál széklet után 2x ment a hasam... Lehet csak a kávé amúgy. De már félek bármit enni. Pedig eléggé odafigyelek, hogy tiszta ételt egyek.
2022. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!