Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szociális Fóbiám van?

Szociális Fóbiám van?

Figyelt kérdés

talán szociális fóbiám van.

Nem tudok, nem merek szembe nézni a BARÁTOMMAL 3 másodpercig.

Ha emberek közé megyek, vagy egyszerűen egy boltba, már kényelmetlenül érzem magam.

olyankor bepirosodok, és úgy érzem hogy valami kinos lesz, vagy valaki hozzám fog szólni valami rosszat. Olyan mintha mindenki engem nézne.

+ amikor iskolában a tanárral szembe kéne nézni, egyszerűen nem birok.

Önbizalom hiány nem lehet, mert én úgy érzem pont tökéletes vagyok, nincsenek hibáim.

Amikor suliban fel kell állni felelni na azt nagyon nem birom. Mindenki engem néz stb. ÉS EZ NAGYON SZAR ÉRZÉS..

Az is szar amikor csinálok valamit, és néznek engem közbe.

Vagy ha én vagyok az akire figyelni kell és mindenki figyel engem, szerintem ez a legrosszabb.

Olyankor úgy érzem szorongok és stb.

Ez szociális fóbia? vagy valami más? vagy mi?



2022. máj. 25. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés,de nálam is ez van...

Párom szemét tudom nézni bármeddig,de másét nem mert kellemetlen érzés. Nem akarom pedig megbántani a beszélgetőpartnert.

Nálam van önbizalom hiány is szerintem.

Már nem vagyok sulis,de mondjuk tegnap leült mellém egy idegen a villamoson és ezen szorongtam magamba végig hogy vajon mit gondolhat stb..stb..

2022. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. máj. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Másodiknak válasz: és mit tehetnék ellene?
2022. máj. 25. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Gyulai párost javasolnék.


#2-es voltam.

2022. máj. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!