Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szociális fóbiám van? (többi...

Szociális fóbiám van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval, én egy 17 éves fiú vagyok, igazából régebben sohasem okozott gondot hogy pl. ismeretlenekkel beszélgessek, mostanra viszont ez teljesen más, nem szeretek kijárni legszívesebben bezárkóznék a szobámba és nem lépnék ki. Nem szeretek idegenekkel (már szinte a barátaimmal sem) beszélgetni, már úgy csak..ott vagyok. Félek ha pl. leszólítanak az utcán hogy igazítsam útba őket, nem szeretek beszélgetni..nem tudom mi van velem.

2016. szept. 13. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

átérzem a helyzeted, nekem is ez az "érzés" van már évek óta.

sőt én nyilvános helyen (suli ebédlőjében) is utálok enni pont emiatt.

Én 1 éve állandóan próbálok meg változni, de eddig nem igazán sikerült...

és amit a barátokkal való beszélgetésről írtál...mintha rólam szólna :P


15/L

2016. szept. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó érzés találni egy 'hozzám hasonlót' :D lehetséges hogy írjunk valahol? írhatok privatot vagy ilyesmi?
2016. szept. 13. 20:52
 3/3 anonim válasza:

Én is ugyanígy vagyok.Legszívesebben ki se tenném a lábam a házból,de muszáj vagyok.

L

2016. okt. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!