Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen oltást kell majd...

Milyen oltást kell majd beadatnom ősszel ha a 3. Pfizertől bajom lett?

Figyelt kérdés

2 Astrát kaptam múlt tavasszal. Minden rendben volt, kis láz, hasmenés, de hamar átment, utána semmi bajom nem volt.

Novemberben elmentem a 3. oltásra. Az oltópontos orvos nem akart beadni 3. vektorvakcinát. Se Astrát, se Jansent, se Sputnikot. Azt mondta az ajánlás szerint csak az új vakcinákból kaphatok ami Pfizer vagy Moderna és most csak Pfizer van. Így megkaptam azt!

Hazafelé elkezdtem szédülni. Az orvosomat felhívtam, másnap megvizsgált de nem tudott mit tenni mert minden értékem rendben volt. Elküldött mindenféle vizsgálatokra de minden jó volt. 2 hónapig szédültem! De úgy mint aki el fog ájulni! Azt hittem sose lesz vége.

Ezek után ha kelleni fog 4. oltás ősszel, aki mit adassak be? Mégegy Pfizert? Attól félek már! Egy újabb típust és már háromféle lesz bennem? Az elég meredek! Vagy kérjek valamilyen vektort?

Járt már valaki így?


Családban, ismerősi körben többen meghaltak a vírusban, így olyat nem akarok játszani, hogy soha többet nem adatok oltást. Anyám élettársa nem adatott, meg is halt szegény.


2022. jún. 1. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Adass be bármi mást, amitől nem félsz. Lehetőleg ne kínait.
2022. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Nem törvényszerű belehalni. Rengetegen - én is - átestek rajta többször is és meg sem érezték. Oltások nélkül.
2022. jún. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Anyám meg adatott és azóta nagyon erős gyógyszert kell szednie a vérnyomasára. Nem lehet tudni kinek árt vagy használ
2022. jún. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
Semmiképp ne Pfizer vagy Moderna, legtöbben ilyen esetben a Synopharmot kérték,azoknak nem volt olyan hatásuk, mint a Pfizernek.
2022. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!